LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Dëshira për njohje të reja dhe takime pasionante, çfarë ka rezervuar horoskopi për ditën e sotme

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 26 mars 2023

26 Mars 2023, 07:20 Nga I.A
Dëshira për njohje të reja dhe takime pasionante,
Horoskopi

Dashi
Në ditët në vijim do të rikthehet tek beqarët dëshira për të bërë njohje të veçanta dhe për të rënë në dashuri. Fundjava që po përjetoni do të nisë një javë që do të jetë paksa e vështirë për çiftet, por në një mënyrë të mirë.

Demi
Të dielen beqarët do të thirren të japin më të mirën gjatë orëve në vijim. E cila nga ana tjetër sapo është kthyer nga një ndarje, tani nuk dëshiron të ngatërrohet në një histori të re pa rimë dhe arsye. Nëse nuk ju pëlqen, mos e bëni. Askush nuk ju detyron.

Binjakët
Marrëdhëniet që kanë disa kohë do të jenë më të mbrojtura dhe gjatë fundjavës që po përjetoni, pikërisht të dielen , Hëna në shenjën tuaj do t'ju lejojë të bëni propozime pajtuese. Shmangni diskutimet për paratë.

Gaforrja
Në zemrat e beqarëve në ditët e ardhshme të këtij muaji mars do të ketë pak tensione të vogla për t'u menaxhuar, për çiftet nga ana tjetër fillon një periudhë pjellore nëse duan të kenë një fëmijë, por gjithçka do të shkojë edhe më mirë më vonë, kur Jupiteri dhe Saturni të jenë të favorshëm.

Luani
Ju po përjetoni një fundjavë me hënën në shenjën tuaj, por për beqarët një problem mund të kthehet dhe nëse trajtohet duke folur vetëm me krenari, po rrezikojnë shumë keqkuptime. Megjithatë priten emocione të forta.

Virgjëresha
Në ditët në vijim takimet do të jenë veçanërisht të favorizuara për beqarët. Nëse nga ana tjetër ka pabarazi në çift, do të ishte mirë të ndaleshin dhe të shmangeshin akuzat, edhe sepse së fundmi shumë çifteve u mungon koha për dashuri dhe ndjenja në përgjithësi.

Peshorja
Për beqarët do të nisë një periudhë pas së cilës do të vijë një konfirmim i mirë, por vetëm për ata që besojnë vërtet në dashuri. Ndryshimet vijnë për çiftet, por pa nxitim jini të durueshëm.

Akrepi
Beqarët duhet të shmangin çdo provokim. Kafshoni gjuhën për të shmangur grindjet dhe konfrontimet e një lloji. Sa i përket punës, përpiquni të relaksoheni. Hiqni spinën, ditët e fundit kanë qenë shumë të lodhshme për shumë prej jush.

Shigjetari
Gjatë këtyre orëve në fund të marsit Marsi nuk do të jetë më përballë dhe kjo do të ndihmojë çiftet që së fundmi kanë pasur disa dallime, ata që janë rikuperuar nga një ndarje do të ndihen gradualisht më mirë tani e tutje.

Bricjapi
Nuk do të ishte keq të flisni, t'u besoni dhe të jeni më afër atyre që doni, dita e ardhshme do të jetë një ditë e përkryer për çiftet. Gjatë ditëve në vijim Venusi do të jetë në formë të shkëlqyer edhe për beqarët.

Ujori
Të dielen momentet negative mund të kapërcehen lehtësisht, por gjithsesi duhet kushtuar vëmendje e madhe. Kujdes nga rreziqet apo grackat që njerzit mund të bëjnë.

Peshqit
Për beqarët takimet e reja mund të bëhen pasione të një rëndësie të caktuar. Për çiftet, nga ana tjetër, ditët e ardhshme do të jenë një qiell i vlefshëm për t'i dhënë fund një historie në të cilën nuk besoni më.

horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

"O besprem"/ Lulzim Basha përballet me KRITIKUN, ish-kreu i PD e fton: Hajde se unë nuk shaj...

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje lokalizohet, kapet dhe vihet në pranga 23-vjeçari.

“E dashuroj, e dua shumë”/ E reja nga Korça ia shpreh NDJENJAT Edi Ramës në mes të turmës

Analiza e zgjedhjeve, Berisha: Faza tjetër do ketë seriozitetin më të madh, mblidhni çdo fakt

Berisha:U bë përpjekje antikushtetuese nga mafia shtetërore shqiptare e ndërkombëtare për të shuar..

Vokshi kallëzim penal në SPAK për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’

Lexon denoncimin, Berisha: Dan Hutra, vrasësi i grave ka mbledhur vota për Rakip Sulin.

Shkodër, sekuestrohet parcela me 1437 rrënjë kanabis, 2 në pranga dhe 2 në kërkim

Shpërthim tritoli në një fasoneri në zonën e Freskut, dëme të shumta materiale

Përmbytet Lezha për 5 minuta

'Acarohet' Felaj, gafa e drejtueses së Kuvendit: Vari lesht

Rikthimi i Bashës në krye të PD, Berisha: Vegël në duar të Ramës

Rama "falenderon" opozitën: Rezultati i zgjedhjeve është edhe vepra juaj Rama kundër maxhorancës….

Rama-Dash Sulës: Vdeksha unë për ty o jetimi im

Bardhi i drejtohet Ramës: Pushtetin ta dhanë Doshi e Dako të shpallur non grata, ti je llumi…

Sula: Çfarë kemi bërë të na rritet rroga? Turp më të madh ska

Tabaku: Punon shqiptari dhe pasurohet oligarku

Dibër/ Mbytet tragjikisht një 13 vjeçar në liqenin e fshatit Shumbat, banorët: Pamë çorapen dhe….

Lëvizja Bashkë i pret rrugen Ahmetajt ne protesten para Kuvendit

Rritja e pagave të deputetëve e ministrave,Qorri:Rroga e tyre 39 herë më e madhe se e pensionistit

Zgjedhjet vendore, Rama takim me Glover

'Zoti kryetar'/Basha i ndërhyn të riut: Të lutem, unë s'jam më kryetar, mu drejtoni Basha ose Lulzim

Përfundon mbledhja e PD-së/ Do e pranojë drejtimin e partisë? Tabaku: Të mos përsëriten gabimet...

Dështimi në 14 maj, deputeti Sula: E pafalshme! Po nuk u bashkuam jemi të marrë fund

PD pa kryetar, Xhaferaj dhe Korreshi me një mendim: Nuk duhet të kandidojë as Berisha dhe as Basha

Basha rikthehet në PD? Alibeaj: Çdo kush ka të drejtë të kandidojë

Berisha: Rama bleu votat, per te 'Fajin e ka Saliu'

Marrëveshja me Britaninë për të burgosurit, Manja jep detaje: Është 2-vjeçare, por mund të rinovohet

Momenti ku Habib Rexha është larguar me vrap pasi ekzekutoi me armë zjarri Arjan Gosën.

Korreshi: Ore a ju marrin këta të dysheqeve? Se iu hap barku atyre per ne.

Berisha: PD nuk do e mbronte votën me armë apo dhunë! Kjo ishte detyra jonë kryesore

Humbja më e thellë në histori ndaj Veliajt/ Këlliçi: Duhet të bashkohemi të gjithë faktorët

Braçe kritika për ligjin e qeverisë për rritjen e pagave. Shqetësuese paga titullarit dhe punonjësit

Deputetët replikojnë për pagat /Spaho: Mos u tallni me njerëzit, në Albcontrol trajtohen me xhakuzi

Rritja e pagave, Shehaj: Rrisim pagat për popullin, jo për vete. Turp. S'duhet të përjashtohemi

PËRGJAKET VENDI I SHENJTË! Dhunohet rojet e Kishës së Laçit, u përplasën me shitësit ambulantë

Kallzimet për 14 Majin, Flamur Noka thirret në SPAK

Rama falenderon dibranët me dajre

Rritja e pagave, Rama: Miratohet këtë të enjte. Në rrogën e Majit, merrni dhe shtesën e Prillit