LIVE UPDATES
Art&Argëtim

VIDEO/ Mesazhet flirtuese të Adam Levine me vajza të tjera! Hodhi poshtë akuzat për tradhëti, rrëfehet modelja: Ndihem e shfrytëzuar

Këngëtari i Maroon 5, Adam Levine ka marrë së fundmi akuza të rënda nga shumë gra dhe vajza për dërgimin e mesazheve flirtuese në rrjetet sociale. Së fundmi, modelja Sumner Stroh i ka shokuar të gjithë me deklaratat e saj. Ajo rrëfeu se ka pasur një lidhje me

21 Shtator 2022, 07:45 Nga s.s
VIDEO/ Mesazhet flirtuese të Adam Levine me vajza të tjera! Hodhi
Adam Levine

SHBA- Këngëtari i Maroon 5, Adam Levine ka marrë së fundmi akuza të rënda nga shumë gra dhe vajza për dërgimin e mesazheve flirtuese në rrjetet sociale.

Një komediane e quajtur Maryka postoi të martën disa mesazhe me këngëtarin ku shkruhej: “Ki vëmendjen tek unë!” Maryka postoi gjithashtu një video private që Levine i kishte dërguar asaj në të cilën ai thotë, “Unë jam budalla”, megjithëse konteksti në të cilin ai e dërgoi nuk është plotësisht i qartë, raporton pagesix.com

Një vajzë tjetër, Alyson Rosef, postoi gjithashtu një seri mesazhesh, që supozohet se i ishin dërguar nga Adami.

VIDEO/ Mesazhet flirtuese të Adam Levine me vajza të tjera! Hodhi
Biseda mes vajzës dhe Këngëtarit
VIDEO/ Mesazhet flirtuese të Adam Levine me vajza të tjera! Hodhi
Biseda mes vajzës dhe Këngëtarit

Këngëtari në një postim ka shkruar: “Gruaja ime dhe familja ime janë gjithçka që më intereson në këtë botë. Të isha kaq naiv dhe budalla për të rrezikuar të vetmen gjë që ka vërtet rëndësi për mua ishte gabimi më i madh që mund të bëja ndonjëherë. Nuk do ta bëj më kurrë. Unë marr përgjegjësinë e plotë. Ne do ta kalojmë atë dhe do ta kalojmë së bashku".

Alyson thotë se ajo mori vendimin për të postuar mesazhet sepse ndihet shumë keq për gruan e Adamit, modelen Behati Prinsloo, dhe inkurajon vajzat e tjera të bëjnë të njëjtën gjë.

Ndërsa një modele në Instagram, Sumner Stroh, 23-vjeç, i ka shokuar të gjithë me deklaratat e saj. Ajo rrëfeu përmes një videoje në rrjetet e saj sociale, ku mori 15  se ka pasur një lidhje me frontmenin e Maroon 5, Adam Levine, disa muaj përpara se ai ta informonte atë se po priste një fëmijë tjetër me gruan e tij Behati Prinsloo.

“Në thelb, unë kisha një lidhje me një burrë që është i martuar me një supermodele të Victoria’s Secret. Në atë kohë, unë isha e re dhe naive. Dhe dua të them, sinqerisht, ndihem e shfrytëzuar. Unë nuk isha në skenë si tani, kështu që padyshim që u manipulova lehtësisht”, tha ajo.

Pas deklaratës së modeles, këngëtari e ka mohuar kategorikisht lidhjen e saj me të duke thënë se vetëm kishin shkëmbyer disa mesazhe flirtuese, por Summner nuk ka nguruar duke e ‘thumbuar’ me postimin e saj të fundit.

“Dikush t’i japë këtij njeriu një fjalor”, ka shkruar modelja në Instagram.

VIDEO/ Mesazhet flirtuese të Adam Levine me vajza të tjera! Hodhi
Postimi i Sumner Stroh

adam levine sumner stroh shfrytezim mesazhe flirtuese

Sondazh

Poll

Balla 'lëshon gojën' në Kuvend: Ti Sali, kësaj pjese do vazhdosh t'ja hash gjithmonë...

Balla 'lëshon gojën' në Kuvend: Ti Sali, kësaj pjese do vazhdosh t'ja hash gjithmonë...

Manja-Berishës: Ti do shkosh para meje përballë drejtësisë, mezi pres....

Basha rikthehet në Kuvend, momenti kur flet me dy deputetët e PD që ishin kundër ...

Berisha sulmon Ulsi Manjën: Vendin e ke te Gjushi, je kriminel elektoral

Drafti Ramës për asosacionin, Berisha: Rama shpalosi veten si vasal i Vuçiç

Rrezikon Albin Kurti të shpallet non grata nga SHBA-të? Rama: Nuk i hy këtyre gjërave...

Rama per dialogun Kosove Serbi: Situata po behet alarmante

Basha: PD nuk e drejton Berisha, është përjashtuar

Basha: Nuk jam takuar asnjëherë me Taulant Ballën spekulime

Fillimisht e mohon, pastaj flet për dhunën,Basha për OFENDIMET e mbështetësve të tij: S'i kam parë..

Zgjedhjet në PD/ Bardhi i kthehet Alibeajt: S'jam emocional, qëndrimi im është parimor

Salianji: Opozita do të duhet të ribëhet

A do e mbështesë Bashën për kryetar, përgjigjet Alibeaj

Tensionet në mbledhjen e PD, Alibeaj: Asnjë nga anëtarët e kryesisë nuk ka qenë në presion.

'Duhet t'i lëvizim makinat'/ Numërimi i votave, kryetari i KAS: Do ndërpresim seancën

Pallati qe “fundosi” kryebashkiakun Dako

Arrestimi i Dakos, Berisha: Gjushi shkoi si ai në vresht për kokë të Tahirit, e meriton plotësisht..

Arrestimi i Dakos, Balla: Rama ishte i qartë

Votimi në burgun e Rrogozhinës, Berisha sulmon Rusmalin: Kriminel elektoral, ëndërron të bëhet ....

Arrestimi i Dakos, Ibrahimaj refuzon të flasë: Nuk shprehemi për çështjet e drejtësisë

Vendim i Këshillit të Ministrave: Shfuqizohet bordi i transparencës për çmimin e karburanteve

Rënia euros Ibrahimaj Deri në mars të vitit të ardhshëm,eskportuesit nuk do paguajnë tatim mbi fitim

“Dhunë, kërcënime dhe sharje”, kurthi që iu ngrit deputetëve nga mbështetësit e Bashës

'Nuk është e lehtë...'/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon për herë të parë Rama: Deri dje krah....

Arrestimi Dakos/ Drejtoria e Policisë merr masa, mbulon godinën

Vihet në pranga 31-vjeçari, sekuestrohen 3 biçikleta të dyshuara të vjedhura prej tij dhe...

“A jeni në vete? Po jo ore tani” Silva Bino acarohet nga prania e gazetarëve pasi dëshmoi në SPAK

Silva Bino 1 orë në SPAK: Kisha një punë, s’kam asgjë për të thën

'Kadastra është portreti i turpit tonë'/ Rama: Dyert e saj do t'i mbyllim, brenda muajit....

"Deputeti nuk mban përgjegjësi për atë që thotë” Basha: Nevojitet ligj i duhur për referendumet

dosja sot 5 qershor

“Në spitalin e Lushnjës bëhen vetëm synetlliqe”, Korreshi: Daja im do të bënte operacion tëmthin…

Balla 'ngacmon' Berishën: Humbe Tropojën, po të dilja ashtu në Librazhd, s'do vija më këtu...

Tensionet në veri të Kosovës/ Berisha: Padroni i Vuçiçit në Tiranë po nxit luftën!

Berisha thirrje për protesta: Jam i bindur se shqiptarët do ngrihen, nuk ka rrugë tjetër

Arrestimi i sekretares së 'MSH', Braçe opozitës: Të fundit që duhet të flasin për korrupsion.

Kuvendi nis me PËRPLASJE/ Bardhi: Manastirliu të dorëhiqet. Braçe i lë fjalën Sulës.

E kishte parkuar poshtë pallatit në Shëngjin/ I thyhen xhamat makinës anëtares së këshillit Bashkiak

Dash Sula: Zoti ju dhentë mend. Keni krijuar grup parlamentar ne burg

Gazment Bardhi pyet Ramën: Pse Vangjush Dako po hyn e del shumë shpesh nga SPAK?

Aksident tek Zogu i Zi në Tiranë, një i plagosur

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

'Bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore'/ Avokati: Plotësoi 5 kushte për t'u liruar

'Është dita e fundit e durimit...'/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër nga Rama

Kallëzimet për zgjedhjet vendore, Flamur Noka 1 orë në SPAK: Do më shihni më shpesh këtu

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre