LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Beqarët do mbështeten nga Venusi! Koha të bëni një bilanc të gjërave, horoskopi për sot

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 4 gusht 2022

4 Gusht 2022, 06:52 Nga A.B
Beqarët do mbështeten nga Venusi! Koha të bëni një
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
E enjtja mbase do t’ju tërheqë një ndjenjë e momentit ju të dashuruarve që do të tregojë në të ardhmen se është shumë më e fortë seç e mendonit. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime si nëpër ëndrra.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Kjo nuk është dita juaj dhe jeni gjithë kohës nën stres ju që jeni në një marrëdhënie dashurie. Do të mundoheni të menaxhoni emocionet por shumë e vështirë të ndodhë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Ju të dashuruarit jeni të rrethuar nga njerëz pozitivë dhe që mendojnë vetëm për të mirën tuaj. Kjo gjë ju shtyn të veproni më të sigurt. Beqarët do realizojnë takime interesante enjte, por nuk do ju rrahë zemra për askënd.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Ditën e enjten keni nevojë për siguri. Këtë gjë do e kërkoni si nga kolegët e punës ashtu edhe nga partneri/ja. Beqarët nuk do kenë aspak dëshirë të njohin persona të rinj dhe mund të humbasin kështu mundësi të mira

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Një ndjesi plogështie do t’ju shoqërojë të enjten gjatë gjithë ditës ju të dashuruarve. Është mirë të bëni një bilanc të gjërave për teë parë nëse çdo gjë shkon mirë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Edhe pse ju duket sikur të tjerët nuk do t’ju vijnë në ndihmë të enjten për një problem të caktuar, gaboheni. Njeriu juaj i zemrës do të jetë aty gjithmonë për ju. Beqarët do mbështeten nga Venusi dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Një debat i ndezur me partnerin/en që në orët e para të mëngjesit do të ketë pasojat e tij përgjatë gjithë ditës së enjte. Për beqarët nuk do jetë aspak një ditë me fat, prandaj më mirë të mos marrin vendime për të ardhmen.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Do t’ju thonë një të vërtetë të hidhur të enjten që do të parapëlqenit të mos e dinit. Besimi juaj për partnerin/en do të thyhet. Beqarët do kenë shumë interes për një person dhe mund të bëjnë edhe sakrifica për ta pasur atë në krah.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Keni nevojë për qetësi këto kohë ju të dashuruarit dhe kjo për të menduar më mirë dhe më kthjellët ndryshimet e mëdha që doni të realizoni. Beqarët do realizojnë takime interesante dhe mund të nisin një lidhje ashtu siç e kanë ëndërruar.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Merrni kohë në dispozicion për t’ju përkushtuar interesave tuaja dhe partnerit/es. Do të shikoni që ju mungonin këto momente kënaqësie. Beqarët do filtrojnë gjithë kohës me disa persona, por nuk arrijnë atë që mendojnë

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të enjten keni probleme përqendrimi sepse doni të zgjidhni disa punë njëherësh. Në fund të ditës do të përfundoni duke shkatërruar gjithçka. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me punë dhe kjo nuk do i lërë hapësirë të mendojnë për dashurinë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Edhe pse ju kanë dalë disa probleme të vogla në marrëdhënien tuaj në çift kohët e fundit do të arrini të zgjidhni gjithçka. E rëndësishme është të ndani prioritetet.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

Fluksi në pikat e kalimit kufitar, reagon Policia: Rreth 90 mijë shtetas hynë në vend gjatë 24 orëve

MEGAAKSIONI! Policia operacion antidrogë në Shkodër, Lezhë, Kukës, Krujë, Gjirokastër dhe Dibër

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri

'O Like, dua t'ja fus njërit, ndihmoje vëllain'/ Gjergj Luca përfshihet në përplasjen PS-PL

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke

Aksidentohet traileri me grurë, drithi derdhet në “Tiranë-Durrës”

Meta paralajmëroi qeveri teknike, Berisha zbulon çfarë do ndodhë: Duhen referendumet

Zgjedhjet lokale, Berisha: Do kemi siglën tonë, Rama e ka humbur pak, e di ai se...

Breshëri dhe stuhia bllokuan rrugët e Tiranës, zonat më problematike

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

"Lustracioni" i Ramës, Berisha: Ai e ankimoi në GJK në 2008, u rrëzua në mënyrë të padrejtë

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

Në zgjedhjet lokale me61 kandidatë apo do ndahen zonat me Partinë e Lirisë? Ja si përgjigjet Berisha

Aksi Qukës-Qafe Pllocë, Berisha: Ka kaluar çdo afat kohor

DËSHTOI PLANI! Tentoi të arratisej në Greqi, arrestohet autori i vrasjes së Luan Hushit

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave