LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Beqarët do kenë takime pa fund! Financat nuk do jenë aspak të mira për një shenjë, horoskopi ditor

Horoskopi ditor 19 shtator 2023

19 Shtator 2023, 07:21 Nga A.B

Beqarët do kenë takime pa fund! Financat nuk do jenë aspak

Dashi

Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori serioze dashurie. Nëse dëshirojnë mund të përfitojnë për aventura kalimtare. Në planin financiar do ju duhet me patjetër të merrni disa para hua që t’ia dilni mbanë.

Demi


Mos u tregoni ironike me partnerin/es tuaj sot, por flisni hapur për gjithçka që mendoni. Në këtë mënyrë lidhja juaj do ecë në rrugën e duhur. Beqarët nuk duhet ta humbin për asnjë moment shpresën se do e gjejnë princin e tyre të kaltër. Sot mund të ndodhin gjëra të jashtëzakonshme. Në planin financiar do arrini t’i zgjidhni të gjitha problemet që keni pasur.

Binjakët

Do jeni shumë pesimistë për vazhdimësinë e jetës suaj në çift gjatë kësaj dite duke parë ecurinë e saj kohët e fundit. Mos mendoni se të tjerët nuk kanë debate sepse ato janë normale për jetën. Beqarët më shumë gjasë do kenë takime impresionuese me persona të mrekullueshëm. Situata financiare do fillojë pak nga pak të stabilizohet.

Gaforrja

Do jeni shumë të përkushtuar ndaj punës sot dhe nuk do keni kohën e nevojshme për t’ia kushtuar atij që keni në krah. Shpjegojani atij situatën para se të mërzitet. Beqarët nuk do kenë as sot mundësi për të takuar princin e tyre të kaltër. Do ju duhet ende të presin. Financat do jenë goxha të mira, kështu që mund të përfitoni të kryeni ndonjë investim.

Luani

Do jeni shumë kritikë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe kjo mund ta përkeqësojë marrëdhënien në çift. Tregohuni sa më të matur dhe mos kërkoni perfeksionin. Beqarët do bëjnë mirë të mos i besojnë të gjitha fjalëve që do ju thonë disa persona sepse do zhgënjehen shumë shpejt. Në planin financiar do jeni shumë të zotët dhe pak nga pak do e përmirësoni situatën.

Virgjëresha

Ditë e turbullt dhe e mbushur me debate të zjarrta kjo për të gjithë të dashuruarit. Herë pa here do ndiheni shumë keq dhe nuk do dini çfarë të bëni. Beqarët duhet t’i pranojnë ftesat që do ju bëhen sepse askush nuk do i detyrojë më pas të krijojnë një lidhje. Gjithçka do jetë në dorën e tyre. Financat nuk do jenë aspak të mira.

Peshorja

Lidhja juaj në çift do përforcohet edhe më tepër gjatë kësaj dite. Do përballeni me disa të papritura të cilat do ju afrojnë edhe më tepër me atë që keni në krah. Nëse ende jeni beqarë, sot takimet do jenë serioze dhe mbresëlënëse. Mos i humbisni. Në planin financiar nuk do keni vështirësi nëse nuk shpenzoni kuturu.

Akrepi

Mirëkuptimi dhe toleranca do mbizotërojë gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Edhe pse herë pas here do keni konflikte gjithçka do zgjidhet shpejt. Beqarët nuk do jenë të privilegjuar në dashuri, por kjo nuk do të thotë që do kalojnë një ditë të mërzitshme. Në planin financiar shpenzoni aq sa ua mban xhepi që të mos keni vështirësi më vonë.

Shigjetari

Ditë paksa delikate kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Nuk do pranoni gjithmonë ato që do ju thotë partneri/ja dhe do veproni sipas mendjes suaj. Kjo do e përkeqësojë situatën. Beqarëve do ju ndryshojë jeta brenda disa orëve. Përgatituni për emocione dhe gëzim pa fund. Në planin financiar nuk do ketë probleme e vështirësi megjithatë kujdes me shpenzimet.

Bricjapi

Edhe ju do jeni të përkëdhelur nga yjet në planin financiar. Nuk do keni asnjë debat sado të vogël, përkundrazi pasioni do jetë i zjarrtë. Beqarët gjithashtu do fillojnë një etapë të re në jetën e tyre, mjaft romantike dhe të mbushur me emocione. Në planin financiar vazhdoni të tregoheni të matur me shpenzimet në mënyrë që të mos keni probleme.

Ujori

Ditë e lumtur kjo për gjithë ata që janë në një lidhje. Do kaloni momente fantastike pranë të dashurit të zemrës dhe do dëshironi që dita të mos ketë një fund. Beqarët do jenë të stresuar në lidhje me një çështje profesionale dhe nuk do mendojnë aspak për jetën sentimentale. Në planin financiar Marsi do ju bëjë më të kthjellët dhe do i menaxhoni me kujdes të ardhurat.

Peshqit

Pritet që jeta në çift të mos ketë as problemin më të vogël gjatë kësaj dite. Do kuptoheni mjaft mirë me partnerin/en tuaj dhe do e toleroni atë herë pas here. Në çdo rast do bashkëpunoni me të si një ekip i fortë. Beqarët nuk do jenë me shumë fat në dashuri dhe do mbeten vetëm. Në planin financiar mos kërkoni të pasuroheni menjëherë

horoskopi

Sondazh

Poll

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!

Bardhi ndryshime në Grupin Parlamentar të PD-së kërkon rikthimin e Berishës,Nikolla refuzon kërkesën

Freskohet me ujë dhe niset me vrull drejt policisë, çfarë synonte të bënte protestuesi para Kuvendit

Protestuesit qëllojnë me vezë dhe fruta policinë para Kuvendit: Hapeni rrugën!

Zjarr dhe tym i zi, protestuesit ndezin gomat jashtë Kuvendit

Protesta e opozitës, protestuesit vendosin goma të vjetra jashtë Kuvendit

Investigimi i Rai3, Meloni në krah të Ramës: Nuk ishte ai shenjestra, mirënjohës qeverisë shqiptare

Reportazhi i Rai3/ Rama: Shpëtuam afganët nga vdekja kur asnjë vend i NATO-s nuk i pranoi

Konferenca me Melonin në Shëngjin, Rama për investigimin e Rai 3: U hodh baltë mbi shqiptarët

Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në kampin e Gjadrit:Badigardët tuaj po më dhunojnë

“Mos i falni më"/ Rama për Opozitën: Braktiseni në vetminë e ujërave të zeza

Akuzat e Ahmetajt/ Rama: U përdor si hero një i arratisur i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga SPAK

Reportazhi i RAI3/ Rama: Nuk iu shmanga ballafaqimit, gazetarët këtë e quajtën kurojo të madhe

Reportazhi i RAI3/ Rama: E kishin me Italinë, por RAI 3 dha një shfaqe të shëmtuar

Reportazhi i RAI3/ Rama: Baltë e pamerituar për Shqipërinë dhe shqiptarët

Tensionohet situata, zjarr para bashkisë së Tiranës, protestuesit i vënë flakën gomave

Themelohet Partia Mundësia, Shehaj: Jemi bashkuar për të bërë realitet një parti të re politike

"Regjimet nuk kanë kurrë fund të lavdishëm"/Noka: Sa më shumë Edveri juaj të rrisë represionin e tij

Açka vendos fotot e Stalinit dhe Leninit në sallën e Kuvendit

E paprecedentë në Kuvend, gardisti urdhëron gazetarët të dalin nga salla, ata i kthehen: Gangster

Projekt-rezoluta për krimet e komunizmit/ Gjekmarkaj: Nuk u kërkua kurrë falje!

"Shpik histori nga Ilirët e Pellazgët", Spiropali-Basha, replika: Keni një paqartësi historike

Vettingu në politikë, Spiropali: SPAK-un e kemi lënë të lirë nga kontrolli politik

Basha: Të vetmet akte të dërguara për luftën ndaj korrupsionit janë varrosur në sirtarë

Komisioni hetimor antikorrupsion/ Sula: Hiqeni nga rendi i ditës, të raportojnë institucionet

Shehu nga kuvendi: OKB votoi rezolutën për të njohur genocidin serb, mazhoranca jonë e rrëzoi

Pr. vendimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion,Gazment Bardhi largohet nga Kuvendit

Kuvendi voton sot Komisionin antikorrupsion,Nikolla nxjerr gazetarët nga salla,reagon ashpër opozita

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocionin me debat / Zhupa-Nikollës: Dëshiron t’i tregosh besnikëri

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion/' Basha: Manovër elektorale e Ramës. Nuk mund të jemi pjesë

Dhunimi i Sokol Mëngjesit/ Policia: Arrestohet organizatori, 20 mijë euro për atë që jep informacion

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh

Argita Malltezi: Ndërrimi i destinacionit të Kompleksit Partizani u bë nga Rama

"Kryedemokrati dhe Malltezi të arrestuar politik", Argita: SPAK ka kaluar nga një akuzë në tjetrën

Paralajmërimi i Argita Mallatezit: Do të përfshihem në politikë nëse është e nevojshme