LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Aktori Keanu Reeves dashamirës ndaj fansave të tij, u përgjigjet pyetjeve të tyre në aeroport

Një video e aktorit Keanu Reeves po bëhet virale teksa shihet duke u përgjigjur pyetjeve të disa fëmijëve me plot dashamirësi.

9 Korrik 2022, 11:22 Nga s.s
Aktori Keanu Reeves dashamirës ndaj fansave të tij, u përgjigjet
Aktori Keanu Reeves në aeroport me fansin e tij

BRITANI- Aktori i njohur Keanu Reeves përveçse është një aktor shumë i mirë, por është edhe dashamirës ndaj fansave të tij.

Një video e tij po bëhet virale teksa aktori shihet duke u përgjigjur pyetjeve të disa fëmijëve me dashamirësi, raporton foxneës.com.

Shumë fansa të tjerë kanë thënë se veprimet e tij zemërgjera janë të shumta, ku gjithashtu edhe një mik i tij ka deklaruar se aktori i “Matrix” ka dhuruar shuma të larta për bamirësi nga pasuria e tij.

Aktori duket gjithmonë i gatshëm të dëshmojë se është një nga aktorët më të sjellshëm dhe më të vërtetët në Hollivud.

Një producent televiziv postoi në Twitter se ai ishte në të njëjtin fluturim me aktorin e “Matrix”, nga Londra në Nju Jork dhe teksa pasagjerët po prisnin për marrjen e bagazheve, një djalë i ri i kërkoi Reeves një autograf. Ai jo vetëm që u detyrua me kënaqësi, por më pas iu përgjigj edhe të gjitha pyetjeve të djalit se ku kishte qenë dhe nëse i pëlqente të garonte me makina.

Një pjesë e shkëputur nga biseda mes djalit të ri dhe aktorit:

“Pse ishit në Londër?”, e pyeti djali i ri.

“Për të xhiruar një dokumentar”, u përgjigj Reeves.

”Pashë në internet që ishe edhe në Grand Prix”, tha djali.

“Po, Grand Prix F1! Makina garash!”, tha aktori.

“E ngisni makinën?” pyeti sërish djali.

”Jo F1, por më pëlqen të ngas motoçikleta”, i tha aktori pa përtuar t’i përgjigjej çdo pyetjeje.

Reeves po ashtu i tha djalit se kishte në plan të shihte shfaqjen në Broadëay “American Buffalo”.

Më pas, ishte Reeves që filloi ta pyeste djalin se çfarë kishte bërë në Evropë dhe çfarë muzeumesh kishte parë ndërsa ishte atje. Djali u identifikuar më vonë si Alex Katsanos, 14 vjeç.

keanu reeves aktor

Sondazh

Poll

Balla 'lëshon gojën' në Kuvend: Ti Sali, kësaj pjese do vazhdosh t'ja hash gjithmonë...

Balla 'lëshon gojën' në Kuvend: Ti Sali, kësaj pjese do vazhdosh t'ja hash gjithmonë...

Manja-Berishës: Ti do shkosh para meje përballë drejtësisë, mezi pres....

Basha rikthehet në Kuvend, momenti kur flet me dy deputetët e PD që ishin kundër ...

Berisha sulmon Ulsi Manjën: Vendin e ke te Gjushi, je kriminel elektoral

Drafti Ramës për asosacionin, Berisha: Rama shpalosi veten si vasal i Vuçiç

Rrezikon Albin Kurti të shpallet non grata nga SHBA-të? Rama: Nuk i hy këtyre gjërave...

Rama per dialogun Kosove Serbi: Situata po behet alarmante

Basha: PD nuk e drejton Berisha, është përjashtuar

Basha: Nuk jam takuar asnjëherë me Taulant Ballën spekulime

Fillimisht e mohon, pastaj flet për dhunën,Basha për OFENDIMET e mbështetësve të tij: S'i kam parë..

Zgjedhjet në PD/ Bardhi i kthehet Alibeajt: S'jam emocional, qëndrimi im është parimor

Salianji: Opozita do të duhet të ribëhet

A do e mbështesë Bashën për kryetar, përgjigjet Alibeaj

Tensionet në mbledhjen e PD, Alibeaj: Asnjë nga anëtarët e kryesisë nuk ka qenë në presion.

'Duhet t'i lëvizim makinat'/ Numërimi i votave, kryetari i KAS: Do ndërpresim seancën

Pallati qe “fundosi” kryebashkiakun Dako

Arrestimi i Dakos, Berisha: Gjushi shkoi si ai në vresht për kokë të Tahirit, e meriton plotësisht..

Arrestimi i Dakos, Balla: Rama ishte i qartë

Votimi në burgun e Rrogozhinës, Berisha sulmon Rusmalin: Kriminel elektoral, ëndërron të bëhet ....

Arrestimi i Dakos, Ibrahimaj refuzon të flasë: Nuk shprehemi për çështjet e drejtësisë

Vendim i Këshillit të Ministrave: Shfuqizohet bordi i transparencës për çmimin e karburanteve

Rënia euros Ibrahimaj Deri në mars të vitit të ardhshëm,eskportuesit nuk do paguajnë tatim mbi fitim

“Dhunë, kërcënime dhe sharje”, kurthi që iu ngrit deputetëve nga mbështetësit e Bashës

'Nuk është e lehtë...'/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon për herë të parë Rama: Deri dje krah....

Arrestimi Dakos/ Drejtoria e Policisë merr masa, mbulon godinën

Vihet në pranga 31-vjeçari, sekuestrohen 3 biçikleta të dyshuara të vjedhura prej tij dhe...

“A jeni në vete? Po jo ore tani” Silva Bino acarohet nga prania e gazetarëve pasi dëshmoi në SPAK

Silva Bino 1 orë në SPAK: Kisha një punë, s’kam asgjë për të thën

'Kadastra është portreti i turpit tonë'/ Rama: Dyert e saj do t'i mbyllim, brenda muajit....

"Deputeti nuk mban përgjegjësi për atë që thotë” Basha: Nevojitet ligj i duhur për referendumet

dosja sot 5 qershor

“Në spitalin e Lushnjës bëhen vetëm synetlliqe”, Korreshi: Daja im do të bënte operacion tëmthin…

Balla 'ngacmon' Berishën: Humbe Tropojën, po të dilja ashtu në Librazhd, s'do vija më këtu...

Tensionet në veri të Kosovës/ Berisha: Padroni i Vuçiçit në Tiranë po nxit luftën!

Berisha thirrje për protesta: Jam i bindur se shqiptarët do ngrihen, nuk ka rrugë tjetër

Arrestimi i sekretares së 'MSH', Braçe opozitës: Të fundit që duhet të flasin për korrupsion.

Kuvendi nis me PËRPLASJE/ Bardhi: Manastirliu të dorëhiqet. Braçe i lë fjalën Sulës.

E kishte parkuar poshtë pallatit në Shëngjin/ I thyhen xhamat makinës anëtares së këshillit Bashkiak

Dash Sula: Zoti ju dhentë mend. Keni krijuar grup parlamentar ne burg

Gazment Bardhi pyet Ramën: Pse Vangjush Dako po hyn e del shumë shpesh nga SPAK?

Aksident tek Zogu i Zi në Tiranë, një i plagosur

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

'Bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore'/ Avokati: Plotësoi 5 kushte për t'u liruar

'Është dita e fundit e durimit...'/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër nga Rama

Kallëzimet për zgjedhjet vendore, Flamur Noka 1 orë në SPAK: Do më shihni më shpesh këtu

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre