LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ditë pasionante në dashuri! Shenja që ka gjetur qetësinë në çift, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 9 korrik 2022

9 Korrik 2022, 06:35 Nga A.B


Dashi

Në dashuri ka pak pasiguri, por ata që janë me pushime mund të merren me një person ‘misterioz’. Në punë ata që kanë një biznes kanë ndryshuar strategji, por pasdite mund të ketë shumë dyshime!

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Jeni pak të shqetësuar në dashuri, por ndryshe nga kjo e shtunë, të dielën gjithçka do të jetë mirë. Megjithatë, mos harroni se gjithçka varet nga ju, nga vullneti juaj. Në punë, përpiquni të shmangni konfliktet dhe të relaksoheni këtë fundjavë!

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Në dashuri, ka ardhur koha për të ecur përpara. Nëse ju pëlqen dikush, nuk mund të shmangeni. Në punë, ditë e rëndësishme, sidomos nëse dëshironi të ‘ndryshoni’ duke bërë diçka ndryshe

Gaforrja

Në dashuri këtë të shtunë gjërat janë më mirë, Hëna është në anën tuaj dhe kjo kohë është e volitshme për të takuar njerëz të rinj. Në punë mundohuni të zgjidhni problemet, qoftë edhe ato që ‘lindin’ papritur!

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Në dashuri këtë të shtunë duhet të sqaroheni, por pa polemika. Peshqit dhe Binjakët janë shenja që ju pëlqejnë, por edhe ju sjellin probleme. Në punë, mundësi dhe lajme të reja po vijnë!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Lajme të mira në dashuri sepse jeni më pak të shqetësuar, ndoshta keni kuptuar se duhet të gjeni qetësinë tuaj. Në punë, ata që kanë një biznes të vetin do të kenë së shpejti një kënaqësi të madhe!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Më pak pengesa në dashuri, më në fund keni gjetur ekuilibrin tuaj. Në punë nuk ka problem për aktivitetet që kanë kohë që po zhvillohen!

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Fundjavë pasionante për dashurinë, përpiquni të demonstroni ndjenjat tuaja. Në punë, favorizohen takime të reja. Momenti është i gjithë për t’u shijuar!

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Dita e shtunë është interesante në dashuri, mjafton të përpiqeni të kapërceni disa bezdi. Në punë, mënyra të reja për të ecur përpara. Si thua të nisësh një projekt?

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Lajme të mira në dashuri sepse Hëna është në anën tuaj, por ju jeni pak të pavendosur dhe po debatoni shumë për çështje parash. Në punë jeni të lodhur, por projektet e së ardhmes janë aty, nuk vihen në dyshim!

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Në dashuri, kushdo që po debaton me ish-in këtë të shtunë, do të duhet të përballet me ‘betejën’ e fundit. Afërdita është në anën tuaj, por do të ketë pak shqetësime. Në punë, tani duhet të veprojmë për të filluar nga e para!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Epo në dashuri, më në fund keni gjetur qetësinë. Në punë, bëni kërkesat tuaja, edhe nëse në periudhën e fundit nuk jeni shumë të bindur (dhe të kënaqur) me përgjigjet që ju jepen.

horoskopi ditor horoskopi

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN