Showbiz

Video/ Rama mes striptisteve dhe femrave të lagura me shampanjë! Dalin PAMJE të reja nga filmi ku kryeministri është aktor

Në faqen e tij në Instagram, Ermal Mamaqi ka publikuar një tjetër video me pamjet nga filmi “I love Troppoja”.
Featured image of article: Video/ Rama mes striptisteve dhe femrave të lagura me shampanjë! Dalin PAMJE të reja nga filmi ku kryeministri është aktor kryeministri Edi Rama dhe pamje nga filmi

TIRANË– Femra të zhveshura, striptiste dhe të lagura me shampanjë, këto janë vetëm disa nga oamjet e reja që janë publikuar nga filmi ku kryeministri Edi Rama do të luajë një rol.

Në faqen e tij në Instagram, Ermal Mamaqi ka publikuar një tjetër video me pamjet nga filmi “I love Troppoja”.

Teksa në sfond dëgjohet një muzikë, videoja paraqet striptiste, femra të zhveshura që tundin të pasmet dhe të lagura me shampanjë.

 

View this post on Instagram

 

Tag shokun që vdes për pak “Tropojë” @ilovetropoja_filmi së shpejti në Kinema… ❗Një komedi që do ju kënaqi shpirtin😍🤪

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Pak ditë më parë, Mamaqi publikoi një tjetër video nga ky film ku shihej kryeministri Rama teksa në rolin e tij zihej me disa persona në një kazino.

Sipas pamjeve, në këtë film nuk mungojnë as armët dhe as patrullat e policisë.

(f.m./dosja.al)

 

Shto Koment