LIVE UPDATES

termet ne greqi

Aktualitet 18 Shkurt 2023, 22:33 k.m.

Tërmet me magnitudë 4.8 në detin Jon

Foto ilustruese GREQI- Një tërmet me magnitudë 4.6 ballë të shkallës Rihter ka ndodhur rreth orës 22:14 në detin Jo...

Bota 16 Janar 2022, 12:06

Tërmet me madhësi 5.3 i shkallës Rihter në Greqi

GREQI- Një tërmet me madhësi 5.3 i shkallës Rihter, ka rënë në Greqinë. Tërmeti i madh me magnitudë 5.3 ballë të shkallës Rihter ka ndodhur në një zonë detare 2...

Bota 5 Nëntor 2021, 11:10

Tre tërmete të njëpasnjëshme, tronditet Kreta

GREQI–  Tre tërmete janë regjistruar brenda pak orësh në zona të ndryshme të Kretës në lindje të Lassitit dhe në veri të Heraklionit.Sipas Protothema, mën...

Bota 1 Gusht 2021, 07:13

GREQI– Greqia vazhdon të jetë e goditur nga tërmetet me madhësi të ndryshme ku ditën e sotme është raportuar një tërmet me magnitudë 5.3 të shkallës Rihter në N...

Bota 28 Shkurt 2021, 12:46

Tërmeti 4.5 ballë “shkund” Greqinë

GREQI- Një tërmet me magnitudë 4.5 ballë ka goditur Greqinë sot në mesditë. Epiqendra ishte në Detin Jon në afërsi të zonës Elies.Tërmeti ra në një thellësi pre...

Aktualitet 13 Janar 2021, 00:53

Tërmet në Greqi, ku ishte epiqendra

GREQI– Një tërmet me magnitudë 4.9 ballë i shkallës Rihter është regjistruar mbrëmjen e sotme, rreth orës 23:09.Epiqendra e tij ka qenë në Pirgos të Greqisë dhe...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV