LIVE UPDATES

shtetesi gjermane

Art&Argëtim 18 Prill 2019, 17:29

Ledina Çelo heq dorë nga shtetësia shqiptare

Këngëtarja shqiptare nuk të jetë më shtetase shqiptare. Ledina Çelo do të jetë një shtetase gjermane, duke u pajisur me pashaportën e vendit ku jeton pre...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV