LIVE UPDATES

primaret ne pd 4 dhjetor 2022

Politike 4 Dhjetor 2022, 20:03 k.m.

Edmond Komino fiton Primaret e Përmetit

Edmond Komino PËRMET- Ish-kryetari i Bashkisë së Përmetit do të garojë sërish për postin e tij. Edmond Komino ka fi...

Politike 4 Dhjetor 2022, 19:07 k.m.

PRIMARET/ Adil Xhelili fiton Libohovën

Adil Xhelili LIBOHOVË- Adil Xhelili fiton Libohovën. Në Libohovë kanë marrë pjesë 282 votues, e të gjitha vot...

Politike 4 Dhjetor 2022, 18:46 k.m.

Defrim Fiku fiton Primaret e Bulqizës

Defrim Fiku BULQIZË- Përfundon numërimi i votave në Primaret e Bulqizës. Fitues ka dalë Defrim Fiku, i cili ka siguruar 453 v...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV