LIVE UPDATES

perplasja e pjerin ndreut me policine

Aktualitet 29 Qershor 2021, 17:29

TIRANË– Pronari i hotelit në Shëgjin, Vladimir Gjekaj, të cili i doli në krah kryebashkiaku Pjerin Ndreu ka rrëfyer versionin e tij të përplasjes me ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV