LIVE UPDATES

nis vaksinimi masiv ne shqiperi

Aktualitet 19 Qershor 2021, 19:47

Mbërrijnë 50 mijë vaksina kineze në Shqipëri

TIRANË– 50 mijë vaksina kineze kanë mbërritur mbrëmjen e sotme në aeroportin e Rinasit. Lajmin e ka bërë me dije veteë kryeministri Edi Rama. Në një postim...

Aktualitet 5 Qershor 2021, 20:53

VAKSINIMI: Sot u injektuan 4 mijë e 674 persona

TIRANË– Sot në Shqipëri janë kryer 4 mijë e 674 vaksinime.Në një njoftim në rrjetet sociale, vetë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bër...

Editorial 3 Prill 2021, 07:46

Lideri që po na shpëton jetët

A ju kujtohen rilindasit? Mos më thoni se i keni harruar? Nuk jam duke folur për Abdylin, Naimin dhe Samiun etj., jo mos u ngatërroni. Nuk e kam fjalën për ata...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV