LIVE UPDATES

mat

Aktualitet 25 Mars 2020, 19:51

Zog me katër këmbë, ndodh çudia në Mat

MAT– Një gjë mjaft e çuditshme ka ndodhur ditën e sotme në MAT, ku një zog ka lindur me katër këmbë. Në fotot e publikuara nga Dosja.la shihet se si zogu...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV