LIVE UPDATES

kylian mbappe

Sport 24 Shkurt 2019, 17:07

Mbappe thyen tjetër rekord në Ligue 1

Francezi Kylian Mbappe nuk është më thjesht një talent në ligën francize. 20-vjeçari tashmë e ka konfirmuar veten si një nga sulmuesit më të mirë në Euro...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV