LIVE UPDATES

kupa e botes katar 2022

Sport 18 Dhjetor 2022, 16:25 k.m.

Shënon Di Maria, 2-0 Argjentina 

KATAR- Minuta e 38 dhe Argjentina ka shënuar sërish. Kësaj here rrjetën e Lloris e ka tundur Angel Di Maria. Argjentinë-Francë...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV