LIVE UPDATES

këngëtare

Art&Argëtim 11 Gusht 2020, 20:06

SHBA– Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka zbuluar se mosha e tretë nuk është e informuar për të si artiste.Teksa ishte e ftuar në emisionin “Jim...

Art&Argëtim 7 Gusht 2020, 16:46

AMERIKE– Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka përditësuar fansat me situatën e saj aktuale, dhe duhet thënë se duket tejet mase e lodhur fizikisht.Bebe vuan...

Art&Argëtim 31 Korrik 2020, 19:15

AMERIKE– Këngëtarja Selena Gomez është rikthyer sërish në rrjetet sociale pas një shkëputje shumë të gjatë larg tyre. Selena ka shpjeguar arsyen pse qëndr...

Art&Argëtim 15 Qershor 2020, 17:25

AMERIKE– Gjate audicioneve te ‘The Voice” këngëtarja e njohur australiane, Delta Goodrem është vene në qendër të vëmendjes së rrjeteve sociale.Gjatë audicioneve...

Art&Argëtim 6 Mars 2020, 09:27

“The Global Awards 2020” u zhvillua mbrëmjen e djeshme në Londër, në Apollo Hammersmith. Në një ceremoni të veçantë që mblodhi në sallë të gjithë yjet e ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV