LIVE UPDATES

ilir shaqiri

Art&Argëtim 19 Shkurt 2022, 12:51

Big Brother Vip, a fitoi e vjetra?

TIRANË-Vëzhgimi i Vëllait të Madh, që kur u krijua si simbolikë 73 vjet më parë nga Orwell, që kur u praktikua nga regjimet diktatoriale të para dhe pas Lu...

Art&Argëtim 19 Shkurt 2022, 01:20

TRIUMFUESI! Ilir Shaqiri fiton “Big Brother VIP”

TIRANË- Ilir Shaqiri fiton “Big Brother VIP”. Pas më shumë se 3 orësh transmetim live, balerini Ilir Shaqiri është shpallur fituesi, i cili do të marrë me ...

Art&Argëtim 3 Shkurt 2022, 12:09

VIDEO- Arjola: Iliri po të futi llapën të shkrin

TIRANË– Aktorja Arjola Demiraj gjatë një bisede në shtëpinë e “Big Brother Vip” në dhomën e gjumit së bashku me aktoren Monika Lubonja dhe moderatore...

Art&Argëtim 1 Shkurt 2022, 22:56

Finalisti i parë në BBV, publiku voton Ilirin

TIRANË- Finalisti i parë në Big Brother Vip është koreografi Ilir Shaqiri. Ky vendim është vendosur nga publiku, pasi gjatë spektaklit të sotëm është hapur...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV