LIVE UPDATES

guardiola

Sport 1 Tetor 2021, 21:01

ANGLI-Ditën e dielë, java e 7 e Premier League do të presë takimin Liverpool-Manchester City, përballje që do të luhet në orën 17:30. Askush nuk kërkon të ndale...

Sport 23 Mars 2021, 17:12

ANGLI-Manchester City arriti 21 fitore rradhazi në të gjitha kompeticionet, një rekord i tillë u ndal nga rivalët e Manchester United,por që nuk është se prishi...

Sport 18 Shkurt 2021, 14:07

ARGJENTINE – Duke i kërkuar Mesit një listë të personave kryesorë që e kanë ndihmuar për karrierën e tij, ai me siguri do të përfshinte Hoze Pekerman. Ish...

Insights 18 Prill 2019, 07:57

Kur i vogli e mund të madhin

Mauricio Pochettino dhe Pep Guardiola e kane kaluar pothuaj gjithe karrieren e tyre sportive si futbolliste ne Barcelone. Guardiola ka qene per 11 vite rresht n...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV