LIVE UPDATES

gjyshja e dojnes

Art&Argëtim 15 Prill 2020, 12:08

TIRANË- Tashmë gjyshja e Dojnës është një personazh i njohur për publikun shqiptar. Moderatorja Dojna Mema poston shpesh video argëtuese me gjyshen e saj, ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV