LIVE UPDATES

gjyqi i saimir tahirit

Art&Argëtim 11 Qershor 2020, 10:53

TIRANË– Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ndodhet në ambientet e Gjykatës së Posaçme të Apelit, ku edhe po zhvillohet seanca ndaj tij. Ndërkoh...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV