LIVE UPDATES

evi reçi

Art&Argëtim 26 Nëntor 2020, 20:00

TIRANË-  Në mesin e viktimave që humbën jetën në tërmetin e 26 nëntorit ishin edhe  7 të afërmit e këngëtares dhe moderatores Evi Reçi. Një vit pas ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV