LIVE UPDATES

ermal meta

Art&Argëtim 5 Mars 2021, 19:23

ITALI– Këngëtari i famshëm shqiptar, Ermal Meta, këtë vit ka marrë pjesë këtë vit në festivalin e madh të “Sanremos” në Itali. Këtë vit, ai po konkuron me...

Art&Argëtim 4 Mars 2021, 16:24

ITALI- Këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta ka triumfuar në natën e dytë të festivalit të muzikës Sanremo me këngën e tij “Un milione di cose da dirti“.K...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

“A do të shoh duke kënduar?”/ Ermal Meta debat me produksionin e ‘Sanremos’ për radhën, pasi nipi nuk e shikon dot p - Art&Argëtim
LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“A do të shoh duke kënduar?”/ Ermal Meta debat me produksionin e ‘Sanremos’ për radhën, pasi nipi nuk e shikon dot p

6 Mars 2021, 17:16 Nga DOSJA
“A do të shoh duke kënduar?”/ Ermal Meta debat me

ITALI- Këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta ka debatuar me produksionin e ‘Sanremos’ për rëdhën e vonë që i kanë lënë për të performuar. Shkak për këtë debat të Ermalit është pamundësia e nipit të tij që ta shoh duke performuar live. Ermali në rrjetet sociale ka publikuar një pjesë bisede me nipin e tij, ku i thotë se do të këndojë shumë vonë.

Postimi i plotë:

Nipi: Përshëndetje Xhaxhi Ermal, a do të të shoh duke kënduar sonte?

Ermal Meta: Jo dashuri, edhe sonte këndoj shumë vonë dhe në atë orë ti do të jesh në gjumë

Nipi: Atëherë do të të ëndërroj, xhaxhi.

Ermal Meta: Sonte këndoj për ëndrrat e tua dhe ndoshta nesër edhe për sytë e tu.

“Pronto zio Ermal, stasera ti vedrò cantare?”
“No amore, anche stasera canto tardissimo e tu a quell’ora starai già dormendo.”
“Allora ti sogno, zio.”
?
Stasera canto per i tuoi sogni e forse domani anche per i tuoi occhi.

— Ermal Meta (@MetaErmal) March 5, 2021

Performanca e Ermal Metës në këtë Sanremo është cilësuar si një nga më të mirat, duke qenë favorit për të marrë vendin e parë.

(I.A/dosja.al)

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

showbiz showbiz ermal meta sanremo ermal meta sanremo

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 5 Mars 2021, 19:23

ITALI– Këngëtari i famshëm shqiptar, Ermal Meta, këtë vit ka marrë pjesë këtë vit në festivalin e madh të “Sanremos” në Itali. Këtë vit, ai po konkuron me...

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij