LIVE UPDATES

enca

Art&Argëtim 5 Qershor 2020, 17:21

TIRANE– Enca dhe Noizy ishin të pandashëm një herë e një kohë mirëpo diçka ndodhi dhe ata nuk flasin më me njëri-tjetrin. Mirëpo duket se edhe pse Enca ë...

Art&Argëtim 21 Dhjetor 2019, 13:02

Enca në bashkëpunim me Rinën?

TIRANË- Enca është një ndër këngëtaret më të komentuara për muzikën dhe karakterin e saj. Kohët e fundit Enca ka ndarë më ndjekësit e saj se 2020 do të jet...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV