LIVE UPDATES

burri vret gruan ne fier

Aktualitet 13 Shtator 2021, 09:11

FIER– Sot, Sabrina Bengaj do të frynte qirinjtë me numër 23 në tortën e ditëlindjes, por plumbat e dalë nga arma e bashkëshortit të saj i morën jetën. Për herë ...

Aktualitet 17 Mars 2021, 17:05

FIER– Dy të mitur kanë humbur sot nënën e tyre, pasi 29-vjeçari Demokrat Medinaj qëlloi për vdekje me thikë bashkëshorten e tij, Irvana! Krimi në familje...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV