LIVE UPDATES

artan koni

Aktualitet 22 Shkurt 2021, 21:26

TIRANË– Dy mjekët Artan Koni dhe Skënder Brataj janë përplasur me njëri-tjetrin lidhur me mjekimin ndaj qytetarëve. Teksa po diskutonin në emisionin ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV