LIVE UPDATES

adele

Art&Argëtim 5 Dhjetor 2021, 21:35

Rrëfehet Adele: Më mungon të jem e martuar

BRITANI E MADHE- Këngëtarja Adela ka pranuar se është e hapur për një martesë të re pas divorcit të saj. 33-vjeçarja, e cila muajt e fundit është në një ...

Art&Argëtim 22 Tetor 2021, 07:06

Adele u përgjigjet 73 pyetjeve të ‘Vogue’!

SHBA– Adele iu është përgjigjur 73 pyetjeve të Vogue! Këngëtarja me famë botërore ka zbuluar më shumë nga jeta e saj personale, profesionale e jo vetëm.Ad...

Art&Argëtim 19 Tetor 2021, 11:47

Për 24 orë, Adele thyen çdo rekord në Spotify

SHBA– Këngëtarja Adele është rikthyer sërish në muzikë me albumin i cili i dedikohet divorcit. Ajo ka ndarë për publikun, këngën “Easy on Me” e cila...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV