LIVE UPDATES
Sport

María, vajza e Pep Guardiolës, dhe 'fiksimi' saj i ri: “Flokët... gjithnjë e më shkurt”

Ndryshimi në ngjyrën e flokëve nuk është e vetmja gjë që ajo ka bërë. Duket se tani ajo ka një obsesion të ri: prerjen e flokëve

4 Tetor 2023, 12:22 Nga DOSJA

María, vajza e Pep Guardiolës, dhe 'fiksimi' saj i ri:

ANGLI - María Guardiola, vajza e trajnerit Pep Guardiola, vazhdon të ecë në mënyrë të qëndrueshme në rrugën për t'u bërë një ndikuese. E reja tashmë ka gati 800 mijë ndjekës dhe duket se nuk dëshiron të qëndrojë aty. Ajo ndërthurr fotot e saj të përditshme, në të cilat tregon një pjesë të rutinës së saj, me bashkëpunimet me kompani dhe marka të modës. Kështu, popullariteti dhe prezenca e saj në rrjetet sociale ka ardhur duke u rritur.

Krahas udhëtimeve dhe angazhimeve profesionale, me të cilat duhet të përballet, ajo tregon edhe ndryshimin e herëpashershëm të pamjes. Dhe kjo është pikërisht ajo që i ka ndodhur tani. E reja është rikthyer në parukeri dhe nuk është hera e parë që e bën këtë muajt e fundit. Më parë ka qenë bionde dhe ka patur pika, por tani ka dashur të rikthehet në ngjyrën e saj natyrale, diçka që duket se është sërish shumë në modë.

María, vajza e Pep Guardiolës, dhe 'fiksimi' saj i ri:

Por ky ndryshim në ngjyrën e flokëve nuk është e vetmja gjë që ajo ka bërë. Duket se tani ajo ka një obsesion të ri: prerjen e flokëve. Për më tepër, ajo vetë e përcakton kështu. Fakti është se tani i ka më të shkurtër, pas kohës në dhomën e ndenjjes. “Obsesion i ri për t’i prerë flokët gjithnjë e më shkurt”, ka shkruar e reja në llogarinë e saj në Instagram.

María, vajza e Pep Guardiolës, dhe 'fiksimi' saj i ri:

Ajo përmes një rrëfimi në rrjetin social ka postuar një foto të sajën në pasqyrë, ku tregon look-un e ri. Përveç kësaj, ajo ka falënderuar vendin ku e ka bërë këtë, pasi është jashtëzakonisht e kënaqur me rezultatin.

Po kështu, edhe të tjerët e kanë parë pozitivisht këtë ndryshim. Në fakt, ndryshimi i saj i fundit, pasi shkoi te parukierja, bëri që gruaja e Gündogan, Sara Arfaoui, t'i shkruajë asaj "të bukur", duke vlerësuar stilin e ri.

B.T (Dosja.al)

Sondazh

Poll

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve