LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Sot nuk është dita juaj e mirë! Zgjidhni problemet e vogla profesionale, HOROSKOPI

26 Janar 2022, 06:03 Nga DOSJA
Sot nuk është dita juaj e mirë! Zgjidhni problemet e vogla

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Dita do të jetë me perspektiva të shkëlqyera për romancën tuaj. Kulmi maksimal do të arrihet në mbrëmje. Në punë, është një situatë mjaft e ndërlikuar për t’u menaxhuar pasi ka probleme të pazgjidhura.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Është një situatë mjaft e çuditshme për ndjenjat, përpiquni të merrni pak kohë. Në punë do të përjetoni një ndryshim dramatik në ditët në vijim.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Parashikoni më mirë kohën e vendimeve tuaja, pasi mund të ndodhë diçka që mund të prishë marrëdhënien. Brenda pak javësh në punë do ju duhet të bëni disa zgjedhje të rëndësishme, ndaj përgatituni.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Edhe këtë ditë Hëna është në anën tuaj, ndaj përfitoni nga ajo. Në punë, edhe ata që janë të rinj do të gjejnë shumë mundësi këto ditë.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Që në mëngjes, do të keni ndjesinë se diçka nuk shkon në marrëdhënien tuaj me një person që e pëlqeni. Ndërsa në punë do të merrni disa propozime të këndshme.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Hëna është në anën tuaj në këtë periudhë, ndaj do të keni marrëdhënie të mirë me persona të shenjës së Akrepit dhe Bricjapit. Në punë do të merrni shumë konfirmime, sidomos nëse ia keni dalë mirë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Nëse në dashuri keni disa çështje të rëndësishme për të diskutuar, bëjeni tani, mos prisni. Ndërkohë kushtojini vëmendje propozimeve të reja në punë, sepse në fund të janarit mund të humbisni kontrollin.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Falë ndikimit të Hënës, do të keni shumë pasion gjatë kësaj dite. Ndërkohë vlerësoni mirë propozimet në punë sepse jo gjithçka që shkëlqen është e duhura.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Prej disa kohësh për ata që jetojnë një histori fikse, ndoshta ka keqkuptime. Mundohuni t’i sqaroni sa më shpejt të jetë e mundur. Biznesi është i favorizuar gjatë kësaj kohe për shenjën tuaj.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Afërdita është në shenjën tuaj, përdoreni siç duhet për marrëdhëniet tuaja. Zgjidhini problemet tuaja të vogla profesionale, por mos e teproni duke dashur të bëni gjithçka vetë.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Nuk jeni në ditën tuaj më të mirë, ndaj keni nevojë për qetësi. Në punë ka pasur një ndryshim të qartë në interesa, duhet të dini si ta shfrytëzoni.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Ditët e fundit keni pasur probleme në dashuri, por mos lejoni asgjë që t’ju prishë marrëdhënien. Në punë jeni veteran i diskutimeve dhe takimeve.

(a.b)/dosja.al

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi ditor parashikimi i horoskopit horoskopi ditor parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

Fluksi në pikat e kalimit kufitar, reagon Policia: Rreth 90 mijë shtetas hynë në vend gjatë 24 orëve

MEGAAKSIONI! Policia operacion antidrogë në Shkodër, Lezhë, Kukës, Krujë, Gjirokastër dhe Dibër

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri

'O Like, dua t'ja fus njërit, ndihmoje vëllain'/ Gjergj Luca përfshihet në përplasjen PS-PL

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke

Aksidentohet traileri me grurë, drithi derdhet në “Tiranë-Durrës”

Meta paralajmëroi qeveri teknike, Berisha zbulon çfarë do ndodhë: Duhen referendumet

Zgjedhjet lokale, Berisha: Do kemi siglën tonë, Rama e ka humbur pak, e di ai se...

Breshëri dhe stuhia bllokuan rrugët e Tiranës, zonat më problematike

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

"Lustracioni" i Ramës, Berisha: Ai e ankimoi në GJK në 2008, u rrëzua në mënyrë të padrejtë

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

Në zgjedhjet lokale me61 kandidatë apo do ndahen zonat me Partinë e Lirisë? Ja si përgjigjet Berisha

Aksi Qukës-Qafe Pllocë, Berisha: Ka kaluar çdo afat kohor

DËSHTOI PLANI! Tentoi të arratisej në Greqi, arrestohet autori i vrasjes së Luan Hushit

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave