Aktualitet

Shqiptarët sherr të madh me algjerianët në burgun grek, vaj të nxehtë dhe armë të ftohta

Sipas raportimit të medieve greke, situata është e tensionuar nga e enjtja e kaluar, ku të premten algjerianët plagosën me thikë në këmbë një të burgosur shqiptar, i cili kërkonte mbështetje në programin e detoksimit, pasi është përdorues droge.
Featured image of article: Shqiptarët sherr të madh me algjerianët në burgun grek, vaj të nxehtë dhe armë të ftohta Foto ilustruese

GREQI- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në burgun e Avlonas, në Greqi. Protagonistë të ngjarjes  kanë qenë disa të burgosur shqiptarë dhe algjerianë.

Sipas raportimit të medieve greke, situata është e tensionuar nga e enjtja e kaluar, ku të premten algjerianët plagosën me thikë në këmbë një të burgosur shqiptar, i cili kërkonte mbështetje në programin e detoksimit, pasi është përdorues droge.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa, sot dy grupet janë përleshur me armë të ftohta, madje kanë hedhur dhe vaj të nxehtë.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment