LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Shijoni ftesat, bujarinë dhe dashurinë që ju ofrohet. Horoskopi 4 tetor 2021

4 Tetor 2021, 04:45 Nga DOSJA
Shijoni ftesat, bujarinë dhe dashurinë që ju ofrohet. Horoskopi 4

Dashi

Këtë të hënë 4 tetor do të zbuloni gjëra shumë interesante (pozitivisht) për një person ose edhe për partnerin/en tuaj, pasi do të sillet shumë mirë me ju dhe do të shihni që është i aftë për shumë bujari dhe mirëkuptim. Kjo ju bën të ndiheni shumë të sigurt dhe të harroni përleshjet e vogla ose gjestet e këqija.

Demi

Dikush ju fton në një takim, për të ngrënë ose për të ndarë një aktivitet që mund të jetë shumë i këndshëm dhe relaksues. Bëhuni të disponueshëm nga e gjithë kjo edhe nëse jeni pak në siklet sepse këta janë njerëz më të fuqishëm se ju ekonomikisht.

Luani

Ju propozojmë të stërvitni mendjen tuaj për të jetuar të tashmen, për ta shijuar atë me gjithë forcën tuaj, çfarëdo që të bëni, sepse në këtë mënyrë ai ankth për të ardhmen që ndonjëherë ju bën kaq të pakëndshëm do të zhduket. Mos lejoni që të hyjnë mendimet negative ose toksike, thuhet në horoskopin e të hënës 4 tetor që noa.al përkthen nga përshkrimi ditor i astrologut Paolo Fox.

Virgjëresha

Mos lejoni që një situatë e pakëndshme të prishë ditën tuaj. Qëndroni larg nga kushdo që i tejkalon përshkrimet e halleve të e tyre këtë të hënë sepse kjo nuk do t’ju sjellë asgjë që mund të jetë e mirë për ju. Një aktivitet fizik do t’ju ​​pengojë, edhe nëse nuk është shumë intensiv.

Peshorja

Hëna në hapësirën tuaj zodiakale ju jep kaq shumë forcë. Nga pikëpamja ekonomike, megjithatë, diçka është ende e gabuar: kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime. Në dashuri, sipas horoskopit të Paolo Fox, duhet të jeni të kujdesshëm: historitë disi kritike, në fakt, mund të pësojnë tronditje. Prandaj është më mirë të vazhdoni me kujdes, duke mbrojtur marrëdhëniet me të tjerët dhe në veçanti ato me shenjat e Shigjetarit dhe Binjakëve. 

Akrepi

Nëse keni njerëz të moshuar pranë, do të jeni në kontakt të ngushtë me ta këtë të hënë, pasi jeni të vetëdijshëm se ata kanë nevojë për mbështetjen dhe dashurinë tuaj. Mundohuni të organizoni ditën tuaj në mënyrë që, përveçse të keni momente shpërqendrimi, të keni edhe pak kohë të lirë.

Shigjetari

Planet tuaja familjare do të jenë ato që ju shqetësojnë më shumë ose ato në të cilat përqendroni vëmendjen tuaj. Do ta vendosni atë marrëdhënie mbi gjithçka tjetër dhe gjithashtu do t’i thoni jo planeve të tjera që disa miq mund t’ju ofrojnë. Është një zgjedhje shumë e mençur.

Bricjapi

Java e re nis me disa vështirësi: deri të mërkurën duhet të bëni durim, nuk do të ketë shumë dyshime. Nuk mungojnë angazhimet, gjërat për të bërë janë të shumta dhe paratë janë të pakta. Ditët e ardhshme do të jenë pak të lodhshme, njëfarë tensioni do të ndihet veçanërisht në marrëdhëniet familjare.

Ujori

Dëshira për të bërë gjëra të reja do të jetë shumë e fortë këtë të hënë dhe do t’i tërhiqni njerëzit përreth jush drejt një aktiviteti disi të veçantë, të cilin ata do ta vlerësojnë shumë, dhe do t’ju bëjë të ndiheni mirë. Do të jetë një ditë për të mos menduar për asgjë negative.

Peshqit

Duhet të kujdeseni për veten pak më shumë dhe të ndaloni të hani ose të përfshiheni në aktivitete që përfshijnë konsum të tepruar fizik. Trupi juaj ka nevojë për një kohë rikuperimi, kështu që kërkoni mënyra për të udhëhequr një jetë më të rregullt dhe me ushqime sa më natyrale. 

Marrë nga Noa.al

Iftar dhe politikë, a u prek Muaji i Ramazanit nga politikanët?

View Results

Horoskopi Horoskopi horoskopi 4 tetor 2021 horoskopi 4 tetor 2021

Sondazh

Poll

Kryemadhi i përgjigjet Veliajt: Takohemi në SPAK

Kryemadhi i përgjigjet Veliajt: Takohemi në SPAK

SPAK thirri të moshuarit? Kryemadhi: Shashka, s'është aspak e vërtetë

Kryemadhi paralajmëron: SPAK ta thërrasë urgjent dhe ta kthejë nga Holanda Edi Ramën

Kryemadhi zbulon bisedën me djalin e pensionistit 30 mln USD pasuri: Kontrata s'ka firmën e tij

Kryemadhi: Kam qindra fatura për SPAK-un, Rama ka vjedhur 189 mln dollarë

Belinda Balluku: Aeroporti i Vlorës synon që të ofrojë fluturime përtej oqeanit

Në takim me Ramën, investitori: Në 1992 Shqipëria kishte vetëm rrugë me gropa dhe Mercedezë të zinj

Balluku: Kemi projekte të reja. Ibrahimi: Investimet strategjike, ligji që zhvillon turizmin në vend

Investitori pyet për pronat, Rama: Në Shkodër tokat u ndanë si burrat, po bëhet digjitalizimi

"Veza apo pula?" Investitori pyet për objektinvin e infrastrukuturës, Rama: Eja na habit me ide

Rama: Sistemi i drejtësisë në Shqipëri ka probleme, nuk është aty ku duhet

Rama: Në Shqipëri protestohet para zyrës time sepse të gjithë janë kryeministra më vete

Kush ishte VIP-i? Rama: Kërkoi armatime për të hyrë në Tiranë, Garda kishte vetëm pistoleta

Zjarr në një banesë në Vlorë, nxirret në kohë i moshuari

Rama: SHELL ka kryer zbulim të rëndësishëm të gazit e naftës nëntokë në Shqipëri

Motori 'zbor' në Tiranë, policia bihet nga pas, arrestohet i riu që e drejtonte

DEBAT në Kuvend! Dhimitri shkon pa shifra, Çupi: S’jemi në orë mësimi këtu, të drejtojmë gishtin

Droni i Policisë kap “mat” shkelësit e qarkullimit, ja sa do gjobiten

Rama feston 58-vjetorin e lindjes, suprizohet nga zv/Presidenti i Hagës, dhurata mbetet mister

"S'i kam të shkruara si ti", Mziu përplaset me Denajn, socialiste: S'matesh me mua

Salianji: Xhafajt s'iu hetua pasuria, Geronin do e denoncoja miliona herë nëse do kisha mundësi

I gjithë grupi i Berishës në mbështetje të tij, Salianji: S'ftova njeri se s'po shkoja në dasmë

Tentoi të vriste vëllanë për plazhin në Radhimë, momenti i arrestimit të autorit

A do shkojë në burg Salianji? Deputeti: S’hidhem dot përpjetë, respektoj vendimin

Marrja e vendimit në Apel u shty, Salianji: Kam dorëzuar të gjitha provat

E gjithë PD-ja në mbështetje të Salianjit, pamjet brenda sallës së gjyqit, 10 deputetë futen brenda

PD në Gjykatë

Rezoluta e KLP/ Bardhi: Duhet pjesa me rekomandimet e papërmbushura. Bushka: Disa s'kanë justifikim

Salianji mbërrin në Gjykatë, e shoqëron Flamur Noka, Luçiano Boçi e Luan Baçi

Përplasje me armë për pronësinë e plazhit në Radhimë, vëllai qëllon të vëllanë

Të shtënat në Radhimë, turisti norvegjez: Dëgjuam krisma e ia futëm vrapit

'Alarm i madh për KLP'/Bojkoti i avokatëve, Alibeaj:Po i hapet dera kriminelëve të dalin nga burgjet

'KLP nuk zbaton rekomandimet'/ Majko me kritika: Situatë e rrallë, parlamenti të jetë i vetëdijshëm

Rezoluta e KLP për 2021, Sula: Ka problematika, për të ardhur keq, vetëm 4 detyra janë përmbushur

Komisioni i ligjeve/ Rezoluta e SPAK, Majko: Pse votuat kundër?. Opozita: S'na pëlqeu

“Babale”/ Berisha: Gjermeni, Sadushi, Veliu dhe agjentë të SHISH të përfshirë

Berisha: Rama dëshiron t'i marrë mandatin Salianjit, delinkuenti Geron Xhafa vijon trafikun e drogës

I shpallur në kërkim për trafik emigrantësh, arrestohet 26-vjeçari

Kryemadhi:LSI është e ftuar! Kush ndihet i vjedhur nga 'hajduti i gjatë' ka arsye për të protestuar

Meta në krye të LSI-së? Kryemadhi: S'ka garë mes nesh, jam fajtore për djegien e mandateve

'Skemë evazioni fiskal'/ Kryemadhi: Do hetojmë “Open Balkan”, bëhet në kurriz të shqiptarëve

Cilat janë kompanitë që bëjnë evazion fiskal? Kryemadhi: Marrin tendera me 99.99% të vlerës

Mjetin e mbushur me kallashnikovë, municion luftarakë e dylbi, arrestohen dy të rinjtë në Tiranë

Dje u inagurua, ‘fluturojnë’ 8 patenta në aksin 108 milionë eurosh Kardhiq-Delvinë, gjobiten

Rama inaguron tunelin, nëna e kap e puth: O i miri i Shqipwrisë!

Spektakli i fundjavës, Artan Lame legalizon … një pallat

Kardhiq-Delvinë, Rama pritet me iso, grupi i dedikon këngë: E hapi Damiani e Balluku

Sistemi i drejtësisë, Xhafaj: Ka probleme me menaxhimin e tyre, ka 5 shqetësime në draft

Takimi me Biden, Rama: I kërkova të organizonim diçka së bashku për 100-vjetorin, mbase dhe s'bëhet

Amnistia fiskale, Rama: Baza janë kursime nga puna në të zezë, prokurorët i mbajnë peng