LIVE UPDATES

horoskopi 4 tetor 2021

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Shijoni ftesat, bujarinë dhe dashurinë që ju ofrohet. Horoskopi 4 tetor 2021 - Art&Argëtim
LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Shijoni ftesat, bujarinë dhe dashurinë që ju ofrohet. Horoskopi 4 tetor 2021

4 Tetor 2021, 04:45 Nga DOSJA
Shijoni ftesat, bujarinë dhe dashurinë që ju ofrohet. Horoskopi 4

Dashi

Këtë të hënë 4 tetor do të zbuloni gjëra shumë interesante (pozitivisht) për një person ose edhe për partnerin/en tuaj, pasi do të sillet shumë mirë me ju dhe do të shihni që është i aftë për shumë bujari dhe mirëkuptim. Kjo ju bën të ndiheni shumë të sigurt dhe të harroni përleshjet e vogla ose gjestet e këqija.

Demi

Dikush ju fton në një takim, për të ngrënë ose për të ndarë një aktivitet që mund të jetë shumë i këndshëm dhe relaksues. Bëhuni të disponueshëm nga e gjithë kjo edhe nëse jeni pak në siklet sepse këta janë njerëz më të fuqishëm se ju ekonomikisht.

Luani

Ju propozojmë të stërvitni mendjen tuaj për të jetuar të tashmen, për ta shijuar atë me gjithë forcën tuaj, çfarëdo që të bëni, sepse në këtë mënyrë ai ankth për të ardhmen që ndonjëherë ju bën kaq të pakëndshëm do të zhduket. Mos lejoni që të hyjnë mendimet negative ose toksike, thuhet në horoskopin e të hënës 4 tetor që noa.al përkthen nga përshkrimi ditor i astrologut Paolo Fox.

Virgjëresha

Mos lejoni që një situatë e pakëndshme të prishë ditën tuaj. Qëndroni larg nga kushdo që i tejkalon përshkrimet e halleve të e tyre këtë të hënë sepse kjo nuk do t’ju sjellë asgjë që mund të jetë e mirë për ju. Një aktivitet fizik do t’ju ​​pengojë, edhe nëse nuk është shumë intensiv.

Peshorja

Hëna në hapësirën tuaj zodiakale ju jep kaq shumë forcë. Nga pikëpamja ekonomike, megjithatë, diçka është ende e gabuar: kohët e fundit ka pasur shumë shpenzime. Në dashuri, sipas horoskopit të Paolo Fox, duhet të jeni të kujdesshëm: historitë disi kritike, në fakt, mund të pësojnë tronditje. Prandaj është më mirë të vazhdoni me kujdes, duke mbrojtur marrëdhëniet me të tjerët dhe në veçanti ato me shenjat e Shigjetarit dhe Binjakëve. 

Akrepi

Nëse keni njerëz të moshuar pranë, do të jeni në kontakt të ngushtë me ta këtë të hënë, pasi jeni të vetëdijshëm se ata kanë nevojë për mbështetjen dhe dashurinë tuaj. Mundohuni të organizoni ditën tuaj në mënyrë që, përveçse të keni momente shpërqendrimi, të keni edhe pak kohë të lirë.

Shigjetari

Planet tuaja familjare do të jenë ato që ju shqetësojnë më shumë ose ato në të cilat përqendroni vëmendjen tuaj. Do ta vendosni atë marrëdhënie mbi gjithçka tjetër dhe gjithashtu do t’i thoni jo planeve të tjera që disa miq mund t’ju ofrojnë. Është një zgjedhje shumë e mençur.

Bricjapi

Java e re nis me disa vështirësi: deri të mërkurën duhet të bëni durim, nuk do të ketë shumë dyshime. Nuk mungojnë angazhimet, gjërat për të bërë janë të shumta dhe paratë janë të pakta. Ditët e ardhshme do të jenë pak të lodhshme, njëfarë tensioni do të ndihet veçanërisht në marrëdhëniet familjare.

Ujori

Dëshira për të bërë gjëra të reja do të jetë shumë e fortë këtë të hënë dhe do t’i tërhiqni njerëzit përreth jush drejt një aktiviteti disi të veçantë, të cilin ata do ta vlerësojnë shumë, dhe do t’ju bëjë të ndiheni mirë. Do të jetë një ditë për të mos menduar për asgjë negative.

Peshqit

Duhet të kujdeseni për veten pak më shumë dhe të ndaloni të hani ose të përfshiheni në aktivitete që përfshijnë konsum të tepruar fizik. Trupi juaj ka nevojë për një kohë rikuperimi, kështu që kërkoni mënyra për të udhëhequr një jetë më të rregullt dhe me ushqime sa më natyrale. 

Marrë nga Noa.al

Iftar dhe politikë, a u prek Muaji i Ramazanit nga politikanët?

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 4 tetor 2021 horoskopi 4 tetor 2021

Sondazh

Poll

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

“Më hodhe në ujë”, policia e gjobiti dhe i bllokoi skafin, momenti kur efektivët rrisin shpejtësinë

Fluksi në pikat e kalimit kufitar, reagon Policia: Rreth 90 mijë shtetas hynë në vend gjatë 24 orëve

MEGAAKSIONI! Policia operacion antidrogë në Shkodër, Lezhë, Kukës, Krujë, Gjirokastër dhe Dibër

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri

'O Like, dua t'ja fus njërit, ndihmoje vëllain'/ Gjergj Luca përfshihet në përplasjen PS-PL

Kakavijë/ Radhë kilometrike për të hyrë në Shqipëri, shkak mungesa e sporteleve në palën greke

Aksidentohet traileri me grurë, drithi derdhet në “Tiranë-Durrës”

Meta paralajmëroi qeveri teknike, Berisha zbulon çfarë do ndodhë: Duhen referendumet

Zgjedhjet lokale, Berisha: Do kemi siglën tonë, Rama e ka humbur pak, e di ai se...

Breshëri dhe stuhia bllokuan rrugët e Tiranës, zonat më problematike

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

"Lustracioni" i Ramës, Berisha: Ai e ankimoi në GJK në 2008, u rrëzua në mënyrë të padrejtë

Stuhi në Tiranë, shi i rrëmbyer, nis edhe breshëri

Në zgjedhjet lokale me61 kandidatë apo do ndahen zonat me Partinë e Lirisë? Ja si përgjigjet Berisha

Aksi Qukës-Qafe Pllocë, Berisha: Ka kaluar çdo afat kohor

DËSHTOI PLANI! Tentoi të arratisej në Greqi, arrestohet autori i vrasjes së Luan Hushit

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave