LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Plane të rëndësishme për të ardhmen, në punë bëni kujdes, horoskopi sot

28 Dhjetor 2021, 06:07 Nga DOSJA
Plane të rëndësishme për të ardhmen, në punë

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Falë ndikimit të Hënës, gjithçka në aspektin e dashurisë do të shkojë më mirë se kurrë. Në punë, bëni kujdes nga disa persona që shfaqen nga e shkuara dhe nuk kanë marrëdhënie të mirë me ju.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Kjo ditë e bukur ju fton të bëni plane të rëndësishme për të ardhmen. Në punë, nëse keni kontakt me publikun, mund të keni pasur tension por dalëngadalë do ia dilni të zgjidhni çdo gjë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Edhe tek ju, Hëna do të sjellë emocione të bukura, të cilat do i përjetoni me partnerin/ partneren ose dikë që pëlqeni. Në punë projektet tuaja të fundit kanë ecur mirë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Juve doni vetëm qetësi, ndaj nuk po përgatiteni që të kaloni festën e ndërrimit të viteve pranë njerëzve të tjerë. Në aspektin e punës, duhet të rishikoni të gjithë marrëveshjet apo projektet e së shkuarës derisa të vijnë të reja.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Nëse diçka nuk shkon mirë në dashuri, përpiquni të mbani kontrollin ose do të shkatërroni gjithçka. Nëse punoni në kompani, do të ketë disa ndryshime në postet drejtuese.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Më mirë organizoni një Vit të Ri të qetë. Në punë, këto ditë janë të rëndësishme për zgjidhjen e një problemi të vogël personal.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Të martën është një ditë interesante. Hëna në shenjën tuaj sjell qetësi më të madhe, por tregohuni të durueshëm me persona që i përkasin shenjës së Gaforres dhe Dashit. Në punë, mos hezitoni të tregoni idetë tuaja pavarësisht se duhet kohë për t’i realizuar.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Hëna do të kthehet në shenjën tuaj nga të martën, ndërsa kjo është një periudhë e shkëlqyer në dashuri. Në punë lindin situata konflikti, por mund të mos i jepni rëndësi.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Shmangni debatet me partnerin/partneren ose dikë që pëlqeni sepse nuk do të zgjidhni asgjë. Në punë, nuk do të kënaqeni me financat.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Në dashuri nuk pritet të ketë situata të komplikuara, por mund të viheni në provë. Në aspektin e parave, bëni kujdes nga shpenzimet e ekzagjeruara.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Falë ndikimit të Hënës, dita e martë do të jetë tepër e bukur por kini kujdes në kërkesat tuaja. Duhet të jenë të arsyeshme dhe çdo gjë që ju duhet, kërkojeni të martën sepse mërkura është shumë vonë. Ata që kanë pasur vështirësi në punë do të kenë përmirësime brenda shkurtit të 2022.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të martën do të jenë melankolik, edhe nëse do të merrni pjesë në një festë apo të jeni pranë personit më të mirë në botë. Nga ana tjetër, bëni kujdes me disa çështje që lidhen me vonesat në punë.

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

Horoskopi Horoskopi horoskopi horoskopi sot horoskopi horoskopi sot

Sondazh

Poll

Policia në aksion, arreston 9 shoferë, gjobit 341 të tjerë

Policia në aksion, arreston 9 shoferë, gjobit 341 të tjerë

'Jemi njerëz të mirë e besnik'/ Rama: Mund ta përdorni çmendurinë tonë për t'u marrë me të tjerët

Deri në 179 km/h, makina inteligjente kap mat shoferët në Bypass-in e Fierit, pezullohen 89 patenta

Rama: Dëgjojmë se Putin është shumë sëmurë, por as BE nuk është e shëndetshme

Rama në Austri: Keni qenë krah nesh, ndjej keqardhje për BE-në

Statusi kandidat për në BE, Rama: Ukraina mos të kenë iluzione, mori ilaç kundër depresionit

Rama: S'ka vend më të mirë se Austria për të marrë veten nga mbledhja depresive në Bruksel

Refuzon të largohet nga banesa, 50-vjeçari në Berat kërcënon të hidhet nga pallati

Rama takohet me shqiptaren në Austri, gruaja: Jam krenare që takova kryetarin

'Ulu', aksion policie në mes të natës në Astir, 2 persona shtrihen në tokë

'DRONI edukues'/ Policia rrugore me pajisje të re, monitoron çdo ndryshim drejtimi të parregullt

Aeroporti i Vlorës në zonë të mbrojtur, Tabaku: Shkatërron ekosistemin, projekt korruptiv

Protesta e Berishës, Jorida Tabaku konfirmon pjesëmarrjen: Jam në ballë të çdo opozite të qeverisë

Takoi Metën në Baku, Berisha: Sa të mbyllë Presidencën, bashkohemi kundër Ramës

7 korriku përsëritje e 8 janarit? Berisha" Skenar që nuk ndodh më, qëllimi është ngremë shqiptarët

Berisha shpjegon domethënien e datës së protestës: 3 shtata bashkë, rrisin shanset për sukses

Mbledhje në seli, Berisha: Janë të ftuar të gjithë, deputetët të shkëputen nga Alibasha

Sa do zgjasë protesta e 7 korrikut? Berisha: Deri në realizimin e qëllimit, pranoj të më udhëheqin

Berisha: Nuk pranojmë kurrë aleanca bilaterale në rajon, janë të rrezikshme

Përplasja Rama-Bullgari,Berisha: Turp, ordiner! Në emër të opozitës i kërkoj ndjesë popullit bullgar

'Rama bëri avokatin e Serbisë', Berisha:Nuk foli për Shqipërinë, në konferencë nuk u shfaq as Osmani

Berisha: Negociatat nuk u hapën për shkak të Bullgarisë por prej Ramës, shkoi si vasal i Vuçiç

PD kërkon heqjen e mandatit të Xhaçkës, Bushka: S'kemi pasur kohë të lexojmë shkresat

Nis me debate komisioni për mandatin e Xhaçkës, Alibeaj: Të vinte këtu të jepte shpjegime

Zjarr masiv në Lajthizë të Mirditës, në terren vetëm një zjarrfikës

Aeroporti i Vlorës, Tabaku: Po ndërtohet në një zonë që ishte e mbrojtur. Ministrja: E pavërtetë

Gazetarja përmend Vuçiç, presidenti serb:Jam i sigurtë që folët mirë për mua. Rama:Ç'dreqin do këtu?

Vuçiç e quajti Kosovë, Rama e korrigjon: Aleksandri tha "e ashtuquajtura Kosovë"

“BE na poshtëroi, prisnin konferencë nga liderët”, Rama: Janë të zgjuar

Videon e nxorri vetë, Rama: Ishte prerë keq, unë thashë se RMV do jetë edhe Shqipëria Lindore

VETO-ja e Bullgarisë, Rama me kritika: BE e paaftë të çlirojë dy pengje

Rama nga Brukseli: Urojmë që shekulli tjetër të na gjejë në BE

Rama-BE: Lëreni Serbinë të qetë, mos hapni konflikte të tjera

Rama flet për Kosovën në Bruksel: Është marrë peng, çmenduri, njerëzit nuk lëvizin dot lirshëm

Rama: Bullgaria po i jep fuqi Putin e agresionit rus, një turp

Korreshi ngre zërin: Në Lushnje vihet vetëm për të bërë foto me shalqi, mos u tallni

Bardhi publikon listën: 10 miq të Ramës përfituan 36 investime strategjike me vlerë 4.6 miliard euro

Balla: Berisha privatizoi pronat nga Viçidoli deri në Dhërmi, si ka mundësi je pronar

'Ish-grabitësi u kërkoi ndjesë pronarëve'/ Balla: Berisha është servil, ditën e lindjes e ndryshoi

Balla përplaset me Berishën në Kuvend: Ik o plaku Mere

'Na u bashkoni me 7 korrik'/ Berisha: Pronarët e pronave janë më të kërcënuar se kurrë

'Administrata ka njerëz të paaftë, skiftera'/ Braçe: Fermerëve u duhet bursa që të kenë besim

Tabakun e 'tradhëtojnë' takat, pengohet dhe gati rrëzohet në Kuvend

Akuzat e Shehajt,Xhaçka:Ju paguani për mandatin e deputetit, çojeni çështjen në Gjykatën Kushtetuese

Shehaj akuza Xhaçkës: Vini në politikë me xhepat bosh, dilni me resorte me 5 yje

Xhaçka: Bashkëshortin e kam bzinesmen të sukseshëm

Berisha: Gentian Sharra e banda e Elbasanit blenë vota për PS

Balla-Berishës: Je bashkëpunëtor i Millosheviçit ne mblidhemi më 7 korrik për Srebrenicën

Berisha:Kanë dalë gjërat lakuriq!Balla është xhandar i bandës së Elbasanit! Deputetët e duatrokadsin

“Garon me Tabakun”,Bardhi-Spiropalit:Kishim një madame me 5mln euro,tani u bënë dy me gjithë Xhaçkën