Showbiz

Me fustan të bardhë dhe puthje pasionante/ Ja kush është biznesmeni që i ka rrëmbyer zemrën Genta Ismajlit, jeta e luksit mes Zvicrës dhe Turqisë (VD)

Husen, është biznmesmeni turk, i cili i ka rrëbyer zemrën Genta Ismajit.
Featured image of article: Me fustan të bardhë dhe puthje pasionante/ Ja kush është biznesmeni që i ka rrëmbyer zemrën Genta Ismajlit, jeta e luksit mes Zvicrës dhe Turqisë (VD) Genta Ismajli dhe i dashuri i saj Hysen.

Kosovë– Këngëtarja e njohur Genta Ismajli tashmë është në një lidhje dashurie , të cilën nuk e mban më të fshehtë.

Pas publikimit të një video ku ajo u shfaq duke u puthur me të dashurin e saj, tashmë ata shfaqen të dy edhe në evente publike. Në një video të siguruar nga Prive.al, artistja shqiptare shihet me të dashurin duke bërë një hyrje spektakolare në një ambient me shumë njerëz në Zvicër. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë dhe vetëm buzëqesh në krah të tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por është zbuluar edhe identiteti i të dashurit të saj.  Mashkulli i zemrës së këngëtares quhet Husen dhe është turk. Ai jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij. Tani, vizitat e shpeshta të Gentës në Turqi kuptohen me të gjitha arsyet e tyre. Këngëtarja tashmë po shijon një jetë luksoze dhe shfaqet tejet e lumtur,

J.V/Dosja.al

Shto Koment