LIVE UPDATES
LIVE UPDATES

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në rrugë. Në 2007 u bëri atentat 2 vëllezërve për një vajzë

• Plagosje në Kuçovë. Admir Bejo, 45 vjeç ka mbetur i plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji”. • Bejoi u gjet i plagosur në rrugë nga kalimtarë të rastit. Ai është dërguar në spitalin e Beratit ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. • Rrethanat e ngjarjes dhe autorët nuk dihen ende. Bejo nuk ka dëshmuar akoma dhe zona nuk ka kamera sigurie që të zbardhë detaje mbi ngjarjen. • Admir Bejo është një person me precedent penalë. Në vitin 2007, ai bashkë me të vëllanë, Ilija Bejo u bën atentat dy vëllezërve Ardian Kundja dhe Saimir Kundja. Sherri mes dy palëve kishte nisur për një vajzë. • Nuk dihet nëse ngjarja e sotme ka lidhje me atë të 15 viteve më parë.

6 artikuj për këtë temë.

1 VITE ME PARE

Plagosja në Kuçovë, 45-vjeçari u qëllua nga fqinji pas një sherri të momentit! Në kërkim autori

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Pamje nga vendi i ngjarjes

KUÇOVË- Është identifikuar dhe shpallur në kërkim i dyshuari kryesor për plagosjen e ndodhur një natë më parë në Kuçovë. 45-vjeçari Admir Bejo është qëlluar nga fqinji i tij 36-vjeçar, i identifikuar me inicialet me inicialet E.R., i cili ka qëlluar në drejtim të Bejos.

Sherri mes Bejos dhe autorit ka ndodhur në banesës e këtij të fundit, ku pasi kanë debatuar me njëri-tjetrin komshiu i tij ka nxjerrë pistoletën dhe ka qëlluar 4 herë me pistoletë fqinjin e tij pas një konflikti për motive të dobëta, por 2 plumba e kapën në trup.

Bejo u gjet në rrugë i plagosur nga kalimtarë të rastit, të cilët e dërguan edhe në spital, ku edhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Plagosja e tij nuk ka të bëjë me larje hesapesh, siç u dyshua fillimisht. Burime nga lagjia “1 Maji”, ku edhe banonte i plagosuri konfirmojnë se Admir Bejo ishte përdorues i rregullt i lëndëve të forta narkotike dhe për këtë arsye mashtronte e u merrte lekë borxh njerëzve që njihte.

Sipas banorëve të lagjes, Bejo kishte degraduar dhe konfliktohet me këdo që i dilte para, edhe pa asnjë shkak. Kjo është edhe pista ku po hetohet, megjithatë pritet dëshmia e Bejos për të zbuluar shkakun e vërtetë të sherrit që çoi në plagosjen e 46-vjeçarit. 

1 VITE ME PARE

VIDEO/ Ka një plumb në veshka, Admir Bejo sillet me urgjencë tek spitali Ushtarak

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Ambulanca

TIRANË- Admir Bejo, 45-vjeçari që u plagos këtë mbrëmje në Kuçovë është sjellë në spitalin Ushtarak në Tiranë. Kjo pasi gjendja e tij është rënduar.

Bejo ka një plumb në zonën e njërës prej veshkave që mjekët në Kuçovë nuk kanë mundur dot t’ia heqin. Ai është futur në sallën e operacionit në spitalin Ushtarak.


Admir Bejo u gjet i plagosur me armë në një rrugë në lagjen “1 Maji” në Kuçovë. Ai u gjet nga kalimtarë të rastit që njoftuan auto-ambulancën.

1 VITE ME PARE

Plagosja e Admir Bejos, policia: 45-vjeçari është jashtë rrezikut për jetën

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Foto Ilustruese

KUÇOVË- Policia ka publikuar njoftimin zyrtar në lidhje me plagosjen e ndodhur këtë mbrëmje në Kuçovë. Mësohet se i plagosuri Admir Bejo, 45 vjeç, ndodhet në spitalin e Beratit ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Njoftimi i policisë Kuçovë: Informacion paraprak. Rreth orës 19:30, shtetasi A.B., 45 vjeç, banues në lagjen “1 Maji”, Kuçovë, është transportuar nga kalimtarë të rastit  për në Spitalin Rajonal Berat, për ndihmë mjeksore , jashtë rrezikut për jetën. Nga informacionet e marra dhe këqyrja paraprake e mjekut ligjor,  shtetasi A.B dyshohet të jetë plagosur me armë zjarri. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar shërbimet e Policisë  për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/eve. Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe sekuestrimin e të gjitha provave me qëllim dokumentimin ligjor të kësaj ngjarjeje"

1 VITE ME PARE

Sherri për një vajzë! U plagos sot, në 2007 Admir Bejo me të vëllanë tentuan të vrisnin dy persona

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Vendi ku u plagos Admir Bejo

KUÇOVË – Admir Bejo, 45-vjeçari që u gjet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, rezulton të jetë një person me precedent pnealë. Në vitin 2007, kur Bejo ishte vetëm 30 vjeç bashkë me të vëllanë, Ilija Bejo, 23 vjeç në atë kohë, tentuan të vrisnin dy vëllezër.

Në atë kohë policia bënte me dije se dy vëllezërit Bejo qëlluan me 8 plumba pistolete tip "Beretë" vëllezërit Ardian Kundja, 25 vjeç dhe Saimir Kundja, 27 vjeç. Ngjarja ndodhi kur dy vëllezërit Kundja ishin duke dalë nga hyrja e pallatit në të cilin jetojnë. Pas të shtënave, dy autorët qe menduan se i lanë të vdekur shënjestrat e tyre, u larguan me shpejtësi nga vendngjarja, me një automjet tip "Ford Fiesta" me targa TR 79 88 N. Vëllezërit e plagosur u dërguan në spitalin e qytetit, ku morën ndihmën e nevojshme mjekësore.

Shkak për konfliktin mësohet të jetë bërë nje vajzë nga Kuçova, që bashkëjetonte prej më shumë se një viti me Ilia Bejon. Konflikti kishte nisur edhe 6 muaj përpara këtij atentati, kohë kur ndodhi dhe një sherr me grushte e mjete të forta mes vëllezërve Bejo dhe Kundja.

1 VITE ME PARE

EMRI/ Identifikohet personi i plagosur me armë në Kuçovë, u gjet i shtrirë në rrugë

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Foto Ilustruese

KUÇOVË- Admir Bejo, 45 vjeç është personi që është plagosur me armë zjarri këtë mbrëmje në Kuçovë. Bejo është gjetur i shtrirë në rrugë në lagjen "1 Maji" në qytetin e Kuçovës.

Ai është dërguar në spitalin e Beratit ku dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore. Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende. 

1 VITE ME PARE

Të shtëna me armë në Kuçovë, një i plagosur

Plagoset 45-vjeçari në Kuçovë, gjendet në
Foto Ilustruese

KUÇOVË- Të shtëna me armë në Kuçovë. një person është plagosur me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "1 Maji". I plagosuri është gjetur i shtrirë në tokë. Ende nuk është zbardhur identieti i tij dhe nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

admir bejo plagosje ne kucove plagoset admir bejo

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni