LIVE UPDATES
Politike

‘Ka hyrë në fushën time…’/ Rama rikujton FOTOT nudo, nxjerr edhe Salianjin: Na turpëroi si kategori

10 Mars 2021, 11:11 Nga DOSJA
‘Ka hyrë në fushën time…’/ Rama rikujton FOTOT

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka kujtuar edhe njëherë eksperiencën e tij në plazhin nudo. Në një konferencë për shtyp, Rama mori një më një të gjithë kundërshtarët politikë, duke u nxjerrë foto “të sikletshme”, ku e Salianjit ishte shkrepur në plazh.


Duke kujtuar fotot e veta, Rama me ironi u shpreh se i kishte hyrë në fushën e tij.

Korça me kë fiton? Më këtë lakuriqin e natës. Se më ka hyrë edhe në fushën timë duke dalë në plazh. Na turpëroi edhe si kategori,”-tha Rama.

LAJMI KRYESOR- Rama nis zyrtarisht fushatën: Këta janë kandidatët e opozitës, zgjidhni dhe merrni! Dilni në rrugë dhe vraponi se kundërshtarët nuk frymëzojnë

(k.m/dosja.al)

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

politike politike edi rama edi rama 10 mars 2021 edi rama edi rama 10 mars 2021

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut