LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Xhani Shqerra bëhet pjesë e medies italiane, së shpejti nis prezantimi i programit, moderatori: Ndjehem si në qiellin e 7-ë

21 Shkurt 2020, 11:21 Nga DOSJA
Xhani Shqerra bëhet pjesë e medies italiane, së shpejti nis

TIRANË– Xhani Shqerra do të jetë pjesë e medies italiane me një program që do të transmetohet në muajt prill-maj në një nga mediet e njohura italiane, që moderatori ka dashur ta mbajë të fshehtë. Në një intervistë për medien lokale të qytetit të tij të lindjes, Elbasanit, Xhani Shqerra ka deklaruar se së shpejti do ta shikojmë në televizionin italian me një program televiziv.

Gjatë muajit prill –maj do të xhiroj në Itali programin, që do të jepet në një media kombëtare italiane”,– është shprehur Xhani Shqerra, duke preferuar të mos japë më shumë detaje, për të na i lënë surprizë për momentin e duhur.

Xhani Shqerra gjithashtu e ka pohuar këtë lajm në profilin e tij në rrjete sociale, ndërsa shkruan: “Po dhe më lejoni të ndjehem si në qiellin e 7-ë”.

Moderatori gjithashtu ka postuar një tjetër mesazh në rrjete sociale në shenjë falenderimi, duke treguar se ndjehet mjaft i lumtur për këtë arritje. Ai ka jetuar për shumë vite në Itali, ku edhe ka kryer studimet, dhe rikthimi për një projekt televiziv e ka gëzuar pa masë.

 

“Shumë faleminderit për mesazhet e shumta. jeni aq shumë saqë nuk po arrij tu përgjigjem dot në kohë të gjithëve! Por do ta bëj, me të njëjtin respekt e dashamirësi që më dhuroni gjithmonë! Jo vetëm në këtë rast! Sigurisht që për mua është një arritje, e rëndësishme, personale, por pa ju, pa Tring dhe më pas Klan, s’do kusha mundur të shfaqja atë që jam e di të bëj, pa kusjhte e me çiltërsi. Nuk heq dorë nga dielli i Shqipërisë time, as nga TV këtu. Është thjesht një projekt që i shtohet rrugëtimit tim televiziv. Faleminderit për kohën tuaj, vlen shumë për mua! Bekime!”- shkruan Xhani Shqerra në rrjete sociale.

R.L/Dosja.al

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

showbiz showbiz medie italiane moderatori shqiptar program televiziv xhani shqerra medie italiane moderatori shqiptar program televiziv xhani shqerra

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 21 Shkurt 2020, 10:15

SHBA– Një 25-vjeçare jeton akoma sot në këtë moshë madhore si një foshnjë që duhet të mbajë pelena, jeton në çerdhen e saj dhe harxhon rreth 300 d...

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE