LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Dashuri, punë dhe para, mësoni parashikimin e horoskopit për sot: Bëni durim për tu përballur me situatën.

26 Korrik 2020, 05:00 Nga DOSJA
Dashuri, punë dhe para, mësoni parashikimin e horoskopit për sot:

TIRANË- Ky është horoskopi për ditën e diel 26 korrik 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, se si do jetë kjo ditë për ju.

DASHI-  Dita do të nisë me nervozizëm dhe tension. Dikush mund t’iu humbë toruan si dhe mund të merrni një ultimatum. Në punë, mundohuni që të jeni të përqendruar.

DEMI- Dashurinë e keni fare pranë, ku mund të ketë shkëndija të reja ose një rikthim pasioni. Mendoni pozitivisht dhe mos u dorëzoni. Do të keni shumë shqetësime, por edhe paratë mund t’iu krijojnë probleme.

BINJAKËT- Dashuria gjatë kësaj të diele do të jetë e fortë, kjo edhe për shkak të Hënës e cila do të jetë në anën tuaj. Mundohuni që të vendosni rregull në gjërat tuaja. Kujdes duhet treguar me financat.

GAFORRJA- Mundohuni që të rrini larg konflikteve dhe stresit gjatë kësaj dite. Përpiquni që të shmangni debatet, si në dashuri edhe në punë. Duhet të gjeni më shumë kohë për të pushuar dhe për tu rikarikuar.

LUANI- Hëna, Venusi dhe Marsi do të rindezin dëshirën për të dashuruar dhe do të zgjojnë emocione. Do të keni mundësi që të bëni projekte. Sferat profesionale dhe financiare nuk do të ecin mirë, ndaj bëni mirë që ti rishikoni.

VIRGJËRESHA- Me ndikimin e favorshëm të Hënës në dashuri, gjërat do të jenë më të thjeshta dhe ju do të keni më shumë energji. Sfera profesionale paraqitet mirë, ndaj mos hiqni dorë nga investimi juaj dhe mos u dorëzoni para kundërshtarëve.

PESHORJA- Dashuria do të jetë në plan të dytë gjatë kësaj dite, por mundohuni që të mos e lini shumë pas dore. Puna do të dominojë mendimet taja. Mundohuni që të mos jeni shumë konfliktual. Në punë, do të bënit mirë që të reflektonit, para se të merrni një vendim.

AKREPI- Kjo është periudhë pozitive për lidhjet në çift, ku emocionet do të rikthehen protagoniste. Sfera profesionale paraqitet mjaft mirë, veç kujdes me paratë, pasi mund të keni vështirësi.

SHIGJETARI- Në dashuri duhet të përmirësoni situatën dhe të zgjidhni disa probleme të komplikuara.Përmirësim do të ketë edhe në punë, ku do të përballeni me mundësi të reja.

BRICJAPI- Ju pret një ditë e rënduar për jetën në çift, ku do të ketë debate. Në punë dhe sferën financiare duhet të tregoni kujdes, duke mos nënvlerësuar asnjë problematikë në këtë periudhë.

UJORI- Nëse jeni vetëm mund të dashuroheni. Nga ana tjetër, ky është moment i vështirë për disa çifte që kanë kohë që janë bashkë. Në punë ka diçka që duhet riparë, ndaj do të bëni mirë që të mos e teproni me kërkesat në këtë moment.

PESHQIT- Në dashuri do të keni mundësi që të rigjeni harmoninë dhe të jeni më të lirshëm. Puna mund tu sjellë ndonjë zhgënjim, ndaj mundohuni që të bëni durim për tu përballur me situatën.

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 26 korrik 2020 parashikimi i horoskopit parashikimi i yjeve horoskopi 26 korrik 2020 parashikimi i horoskopit parashikimi i yjeve

Sondazh

Poll

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarrfikëset në luftë me flakët në Shkodër, rrezikohen banesat

Zjarr në një treg rrobash në Shkodër/ Shtëllunga gjigande e tymit pushton zonën

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!

Bardhi ndryshime në Grupin Parlamentar të PD-së kërkon rikthimin e Berishës,Nikolla refuzon kërkesën

Freskohet me ujë dhe niset me vrull drejt policisë, çfarë synonte të bënte protestuesi para Kuvendit

Protestuesit qëllojnë me vezë dhe fruta policinë para Kuvendit: Hapeni rrugën!

Zjarr dhe tym i zi, protestuesit ndezin gomat jashtë Kuvendit

Protesta e opozitës, protestuesit vendosin goma të vjetra jashtë Kuvendit

Investigimi i Rai3, Meloni në krah të Ramës: Nuk ishte ai shenjestra, mirënjohës qeverisë shqiptare

Reportazhi i Rai3/ Rama: Shpëtuam afganët nga vdekja kur asnjë vend i NATO-s nuk i pranoi

Konferenca me Melonin në Shëngjin, Rama për investigimin e Rai 3: U hodh baltë mbi shqiptarët

Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në kampin e Gjadrit:Badigardët tuaj po më dhunojnë

“Mos i falni më"/ Rama për Opozitën: Braktiseni në vetminë e ujërave të zeza

Akuzat e Ahmetajt/ Rama: U përdor si hero një i arratisur i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga SPAK

Reportazhi i RAI3/ Rama: Nuk iu shmanga ballafaqimit, gazetarët këtë e quajtën kurojo të madhe

Reportazhi i RAI3/ Rama: E kishin me Italinë, por RAI 3 dha një shfaqe të shëmtuar

Reportazhi i RAI3/ Rama: Baltë e pamerituar për Shqipërinë dhe shqiptarët

Tensionohet situata, zjarr para bashkisë së Tiranës, protestuesit i vënë flakën gomave

Themelohet Partia Mundësia, Shehaj: Jemi bashkuar për të bërë realitet një parti të re politike

"Regjimet nuk kanë kurrë fund të lavdishëm"/Noka: Sa më shumë Edveri juaj të rrisë represionin e tij

Açka vendos fotot e Stalinit dhe Leninit në sallën e Kuvendit

E paprecedentë në Kuvend, gardisti urdhëron gazetarët të dalin nga salla, ata i kthehen: Gangster

Projekt-rezoluta për krimet e komunizmit/ Gjekmarkaj: Nuk u kërkua kurrë falje!

"Shpik histori nga Ilirët e Pellazgët", Spiropali-Basha, replika: Keni një paqartësi historike

Vettingu në politikë, Spiropali: SPAK-un e kemi lënë të lirë nga kontrolli politik

Basha: Të vetmet akte të dërguara për luftën ndaj korrupsionit janë varrosur në sirtarë

Komisioni hetimor antikorrupsion/ Sula: Hiqeni nga rendi i ditës, të raportojnë institucionet

Shehu nga kuvendi: OKB votoi rezolutën për të njohur genocidin serb, mazhoranca jonë e rrëzoi

Pr. vendimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion,Gazment Bardhi largohet nga Kuvendit

Kuvendi voton sot Komisionin antikorrupsion,Nikolla nxjerr gazetarët nga salla,reagon ashpër opozita

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocionin me debat / Zhupa-Nikollës: Dëshiron t’i tregosh besnikëri

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion/' Basha: Manovër elektorale e Ramës. Nuk mund të jemi pjesë

Dhunimi i Sokol Mëngjesit/ Policia: Arrestohet organizatori, 20 mijë euro për atë që jep informacion

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh