LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Travis Kelce nuk kursehet kur bëhet fjalë për Taylor Swift, ja dhuratat që mori ajo për Shën Valentin me vlerë 16 mijë dollarë

Kelce gjithashtu surprizoi Swift-in me një trëndafil të kristaltë të përjetshëm ‘Daum’ (3,020 dollarë) të larë me flori 24 karatësh.

22 Shkurt 2024, 09:20 Nga S.B
Travis Kelce nuk kursehet kur bëhet fjalë për Taylor Swift, ja
Travis Kelce dhe Taylor Swift

SHBA- Dashuria e Travis Kelce dhe këngëtares Taylor Swift vazhdon të lulëzojë. Lojatari i ‘Kansas City Chiefs' nuk kurseu asnjë shpenzim për ditën e tij të parë të Shën Valentinit me superyllin e popit duke e mbushur atë me dhurata me vlerë gati 16,000 dollarë duke përfshirë mbi 7,000 dollarë vetëm trëndafila.

Një burim i tha The Sun se për të filluar, Kelce i dha një kuti gjigande me lule ‘Venus et Fleur Round Grandiose’ (2,199 dollarë) me 255 trëndafila të përjetshëm pra që nuk vyshken, të frymëzuara nga Parisi.

Travis Kelce nuk kursehet kur bëhet fjalë për Taylor Swift, ja
lulet e Taylor Swift

“Të famshmit i pëlqejnë produktet tona sepse janë me të vërtetë lule të bukura që zgjasin një vit dhe kërkojnë pak mirëmbajtje, janë perfekte për njerëzit që janë vazhdimisht në udhëtim, por ende duan të kthehen në shtëpi me aromën e freskët të luleve” tha bashkë-themeluesja e kompanisë Seema Bansal Chadha.

Kelce gjithashtu surprizoi Swift-in me një trëndafil të kristaltë të përjetshëm ‘Daum’ (3,020 dollarë) të larë me flori 24 karatësh.

Travis Kelce nuk kursehet kur bëhet fjalë për Taylor Swift, ja
Trëndafili prej kristali

"Travis e di se çfarë i pëlqen asaj dhe gjithmonë dëshiron t'i dërgojë shumë lule të bukura," tha burimi i brendshëm për The Sun. "Taylor mund të ketë skulpturën e vogël të trëndafilit me vete gjatë gjithë kohës."

Thuhet se ai e surprizoi gjithashtu atë me një beretë të zezë prej lëkure ‘Dior D-Dream‘ (1050 dollarë), një çantë ngjyrë smeraldi ‘Bottega Veneta Medium Andiamo’ (5100 dollarë), një kapelë ‘Celine Triomphe’ (1100 dollarë) dhe një shall ‘Hermès Chevaux Dechaines’ (1300 dollarë).

Travis Kelce nuk kursehet kur bëhet fjalë për Taylor Swift, ja
bereta Dior

"Kelce donte t'i tregonte asaj se sa shumë kujdeset për të dhe muajt e ardhshëm që do të vijnë, pasi ata do të udhëtojnë së bashku në të gjithë botën," tha burimi i The Sun.

Këto nuk janë dhuratat e para luksoze që Kelce i bën Swift-it; ai porositi më parë një palë byzylykë të ngjashëm diamanti me incialet e tyre "TNT" nga ‘Wove’, dhe 14-herë fituesja e Grammy-t vendosi të sajën në lojën e kampionatit AFC në janar.

Travis Kelce nuk kursehet kur bëhet fjalë për Taylor Swift, ja
çanta Bottega Veneta

taylor swift travis kelce shen valentini

Sondazh

Poll

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh

Argita Malltezi: Ndërrimi i destinacionit të Kompleksit Partizani u bë nga Rama

"Kryedemokrati dhe Malltezi të arrestuar politik", Argita: SPAK ka kaluar nga një akuzë në tjetrën

Paralajmërimi i Argita Mallatezit: Do të përfshihem në politikë nëse është e nevojshme

Pjesmarrja e Berishës në Kuvend u refuzua/ Gjokutaj: Veprim skandaloz i SPAK

Gjyqi ndaj Berishës, Mëngjesi: Është përdorur standard i dyfishtë

Lapsusi me datën/ Rama njofton samitin e madh me komunitetin Europian

“Keni fituar më shumë zgjedhje se unë”/ Cameron batuta me Ramën

"Emigracioni është problem," Cameron i prerë: Partneritet dhe në luftën kundër krimit të organizuar

Emigracioni/ Rama me Cameron: Operacionet do të vazhdojnë, gadishmëria jonë është maksimale

“Anglia më e pranishme në vendin tonë”, Rama: Projekt strategjik për hekurudhën Durrës-Prishtinë

Rama: Me Cameron kemi biseduar për marrëdhëniet bilaterale

Nis fuqishëm protesta para Bashkisë Tiranë, qytetarët hedhin molotov para godinës

Të pranishëm në protestë, akti fisnik i qytetarëve, u japin ujë efektivëve të policisë

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES