LIVE UPDATES
Art&Argëtim

FOTO/ Brenda ditëlindjes së 21-të të Olivia Rodrigos

Fituesja e trefishtë e Grammy-t organizoi një mbrëmje të mbushur me yje të hënën në mbrëmje me tre torta të tjera ditëlindjeje.

21 Shkurt 2024, 11:51 Nga S.B
FOTO/ Brenda ditëlindjes së 21-të të Olivia Rodrigos
Olivia Rodrigo

SHBA- Këngëtarja Olivia Rodrigo shfaqi bukurinë e saj gjysmë filipinase e veshur me një bluzë të bardhë ndërsa shijonte një pjesë nga torta në festën e ditëlindjes së saj të 21-të të mbushur me tullumbace të martën. Në mbishkrimin e postimit ajo shkruajti: 21! Shumë mirënjohëse për të gjitha gjërat e pabesueshme që kam qenë në gjendje të përjetoj deri më tani dhe kaq e emocionuar për të gjitha kohërat e mira në vazhdim! Faleminderit për gjithë dashurinë!

Rodrigo nis zyrtarisht turneun në mbështetje të albumit të saj të dytë në studio këtë të premte në Acrisure Arena në Thousand Palms, Kaliforni. Fituesja e trefishtë e Grammy-t organizoi një mbrëmje të mbushur me yje të hënën në mbrëmje me tre torta të tjera ditëlindjeje.

FOTO/ Brenda ditëlindjes së 21-të të Olivia Rodrigos
Olivia Rodrigo

Olivia shkroi në mbishkrimin e fotove të tjera të saj në Instagram: Sot është dita ime e fundit që do të pi ilegalisht alkool. Hipotetikisht. Këngëtarja e "Can't Catch Me Now" veshi një fustan të zi të shkurtër me shumë hapje si në pjesën e dekoltesë por edhe në pjesët e tjera të trupit duke e kombinuar me një palë taka me platformë po ashtu të zeza.

Olivia u sigurua të ftonte miqtë më të ngushtë të saj, aktoren Iris Apatow dhe aktoren e The Brothers Sun Madison Hu, të cilat të dyja u shfaqën në videoklipet e saj muzikore për Bad Idea Right dhe SOUR Prom. Të ftuarit e tjerë të festës së Rodrigos përfshinin Conan Grey, Tate McRae, Laroi dhe FINNEAS. Çuditërisht i në festë mungonte i dashuri i supozuar i Olivias që nga tetori, aktori i Argylle, Louis Partridge, i cili postoi dy foto në Instagramin e tij duke shijuar Disneyland të hënën. Më poshtë mund të shfletoni galerinë fotografike me pamje nga ditëlindja e Rodrigos.

olivia rodrigo ditelindja e olivia rodrigo

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni