LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Takime me persona misteriozë! Rrethoheni nga 'magjia' e dashurisë, puna do ju relaksojë, horoskopi

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 22 korrik 2022

22 Korrik 2022, 06:59 Nga A.B
Takime me persona misteriozë! Rrethoheni nga 'magjia' e
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Kjo e premte është një ditë veçanërisht e favorshme për ndjenjat, përfitoni prej saj. Puna është stresuese, por së shpejti mund të relaksoheni.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Qielli ju buzëqesh, Hëna është në shenjën tuaj, dashuria në superformë. Edhe puna po shkon mirë, por ju mund të bëni më mirë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Nëse keni takuar një person disi misterioz ditët e fundit, përpiquni të mësoni më shumë për të. Sa i përket punës, duhet të ambientoheni me idenë se angazhimet nuk mund të zgjasin përgjithmonë.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Ditë e dyshimtë për ndjenjat, më mirë të mos debatoni me partnerin. Puna do t’ju sjellë disa të papritura me të cilat do të duhet të merreni.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Qielli është në anën tuaj, përpiquni të shfrytëzoni sa më shumë këtë ditë në dashuri. Kolegët ju respektojnë dhe ju vlerësojnë, e gjitha kjo falë jush!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Emocionet janë të shumta këtë të premte, jeni të dyzuar, duhet të sqaroni pak gjërat me veten. Mundohuni të mos i konsideroni edhe kolegët tuaj miq, ata i përkasin punës!

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Peshk shumë i madh në një liqen shumë të vogël, kështu ndiheni së fundmi. Puna ju kënaq, por keni nevojë për ndryshim.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Hëna kalon në shenjën tuaj, duhet të përfitoni prej saj tani, sa jeni në kohë. Puna vazhdon me rutinën e saj, por pushimet janë afër.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Diçka mungon në marrëdhënien tuaj, por ju duhet ende të sqaroni ca gjëra me gjysmën tjetër. Për punonjësit, promovime shfaqen në horizont, me efekt pas verës.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Jeni konfuz, ose ndoshta thjesht ndjeni se duhet të jeni vetëm. Shumë kolegë kanë ende nevojë për ju në punë.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Dyshimi ju lodh, më mirë për ju nëse e lini pas. Për momentin puna është aty, por nuk është ajo që prisnit.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Magjia e dashurisë, ky është qëllimi juaj i vetëm ndaj futjuni me kokë. Puna shfaq disa gjëra të ngutshme, por duhet të përmbaheni.

horoskopi

Sondazh

Poll

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

Ku e dinte?Arrestimi i sekretares së Ministrisë së Shëndetësisë,Rama: Si mund të ndodhë? Na vë në...

'Bashkëshortja e tij ka kriza shëndetësore'/ Avokati: Plotësoi 5 kushte për t'u liruar

'Është dita e fundit e durimit...'/ Lirimi i Tahirit, Berisha: U bë me urdhër nga Rama

Kallëzimet për zgjedhjet vendore, Flamur Noka 1 orë në SPAK: Do më shihni më shpesh këtu

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre

Basha: Marrëveshja Berisha-Rama e 2008-ës dëmtoi bashkëjetesës demokratike.

“Maskat” grabisin banesën e biznesmenit në Lushnje, marrin paratë dhe bizhuteritë

Tensionet në veri/ Vuçiç 'mobilizoi' ushtrinë, Rama: Shfaqje e pabesueshme, ushtria ZERO fuqi....

Aksident në Lushnje/ Makinat përplasen e përfundojnë në trotuar, plagoset taksisti dhe mësuesja

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

"O besprem"/ Lulzim Basha përballet me KRITIKUN, ish-kreu i PD e fton: Hajde se unë nuk shaj...

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje lokalizohet, kapet dhe vihet në pranga 23-vjeçari.

“E dashuroj, e dua shumë”/ E reja nga Korça ia shpreh NDJENJAT Edi Ramës në mes të turmës

Analiza e zgjedhjeve, Berisha: Faza tjetër do ketë seriozitetin më të madh, mblidhni çdo fakt

Berisha:U bë përpjekje antikushtetuese nga mafia shtetërore shqiptare e ndërkombëtare për të shuar..

Vokshi kallëzim penal në SPAK për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’

Lexon denoncimin, Berisha: Dan Hutra, vrasësi i grave ka mbledhur vota për Rakip Sulin.

Shkodër, sekuestrohet parcela me 1437 rrënjë kanabis, 2 në pranga dhe 2 në kërkim

Shpërthim tritoli në një fasoneri në zonën e Freskut, dëme të shumta materiale

Përmbytet Lezha për 5 minuta

'Acarohet' Felaj, gafa e drejtueses së Kuvendit: Vari lesht

Rikthimi i Bashës në krye të PD, Berisha: Vegël në duar të Ramës

Rama "falenderon" opozitën: Rezultati i zgjedhjeve është edhe vepra juaj Rama kundër maxhorancës….

Rama-Dash Sulës: Vdeksha unë për ty o jetimi im

Bardhi i drejtohet Ramës: Pushtetin ta dhanë Doshi e Dako të shpallur non grata, ti je llumi…

Sula: Çfarë kemi bërë të na rritet rroga? Turp më të madh ska

Tabaku: Punon shqiptari dhe pasurohet oligarku

Dibër/ Mbytet tragjikisht një 13 vjeçar në liqenin e fshatit Shumbat, banorët: Pamë çorapen dhe….

Lëvizja Bashkë i pret rrugen Ahmetajt ne protesten para Kuvendit

Rritja e pagave të deputetëve e ministrave,Qorri:Rroga e tyre 39 herë më e madhe se e pensionistit

Zgjedhjet vendore, Rama takim me Glover

'Zoti kryetar'/Basha i ndërhyn të riut: Të lutem, unë s'jam më kryetar, mu drejtoni Basha ose Lulzim

Përfundon mbledhja e PD-së/ Do e pranojë drejtimin e partisë? Tabaku: Të mos përsëriten gabimet...

Dështimi në 14 maj, deputeti Sula: E pafalshme! Po nuk u bashkuam jemi të marrë fund

PD pa kryetar, Xhaferaj dhe Korreshi me një mendim: Nuk duhet të kandidojë as Berisha dhe as Basha

Basha rikthehet në PD? Alibeaj: Çdo kush ka të drejtë të kandidojë