LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Sot do merrni një mesazh! Dëgjojeni shefin, ai mund t’ju mësojë një ‘perlë’, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për 12 shenjat e zodiakut.

4 Korrik 2022, 06:54 Nga A.B

Sot do merrni një mesazh! Dëgjojeni shefin, ai mund t’ju

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Këto janë ditë paksa të vështira, por me shpirtin e duhur mund të vazhdoni dhe të përpiqeni të gjeni anën pozitive të gjërave. Në punë përpiquni të nxirrni në pah mendimet tuaja dhe mos e vendosni veten në plan të dytë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Dashuria ndonjëherë është e pakuptueshme. Ka raste kur gjërat thjesht nuk janë plotësisht të qarta dhe do të ishte më mirë të flisnim për to menjëherë. Puna po lulëzon, vazhdoni kështu.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Kjo periudhë po ju vë në provë. Mundohuni t’i besoni partnerit/es tuaj dhe të mbështeteni tek ata që ju duan. Ndërkohë kini dhe diçka parasysh. Ndonjëherë të mos mendosh për punën nuk është gabim.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Ju duhet të vendosni se çfarë duhet të bëni me një pjesë të së kaluarës suaj që nuk po bën gjë tjetër veçse po kthehet hera herës. Përballuni me situatat më të pakëndshme dhe përpiquni t’i hiqni qafe sa më shpejt që të jetë e mundur.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Karakteri juaj i fortë dhe i vendosur po ju vë në provë. Ankthi dhe stresi janë kthyer në shoqëruesit tuaj të udhëtimit. Mundohuni të ndryshoni javën duke filluar me një projekt të mirë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Dita juaj përfshin shumë surpriza. Mbështetuni te rastësia dhe lëreni veten të gëzoni sado pak. Hëna duket se dëshiron që këtë të hënë, ti të marrë një mesazh.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Janë kohë të trazuara ndaj përdorni qetësinë mendore që ju karakterizon, ashtu siç e shihni të arsyeshme në situatën që jeni. Mos e humbni energjinë tuaj duke ndjekur njerëz që nuk duan të vazhdojnë me ju. Në punë, dëgjojeni shefin, ai mund t’ju mësojë një ‘perlë’ që do t’ju ndihmojë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Duket se keni gjetur qetësi edhe nëse periudha aktuale është paksa e tensionuar. Shijojeni këtë moment. Puna do të ketë disa surpriza.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Gjithmonë ndiheni të mbingarkuar nga gjërat dhe nuk po e shijoni verën si zakonisht. Por mbani mend se ju mund t’i ndryshoni gjërat çdo ditë. Lëreni punën nëse nuk ju pëlqen.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Vendosmëria që ju karakterizon po ju vë në krizë. Ju duhet të bëni një zgjedhje, por nuk dini çfarë dhe kë të ndiqni. Mundohuni të dëgjoni vetëm veten. Dhe shkoni pas instiktit tuaj.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Jeni të mbytur nga puna dhe nuk e dini nëse kjo është e mirë apo e keqe. Vazhdoni të ecni përpara sepse do të keni shumë surpriza.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Duket se takimi që patët ishte vërtet magjik. Mos lejoni që frika të shkatërrojë gjithçka. Së shpejti do të filloni një përvojë pune vërtet të vlefshme dhe të dobishme.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'

Aksident i frikshëm në Lezhë, 3 automjete përplasen kokë më kokë, një person në gjendje të rëndë

Hoxha në Drejtori: Rama e Berisha tu përgjigjen fëmijëve të të vrarëve, Garda ekzekutoi të pafajshëm

Artan Hoxha batuta nga dera e Drejtorisë së Policisë: Jam me pallto leshi se do rri gjatë

Me pistoletë në brez e 7 fishekë, 'Shqiponjat' kapin 26-vjeçarin në Tiranë

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurimit, Rama largohet nga Presidenca

Banesa në rrezik nga rrëshqitja masive e dherave në Durrës

Operacioni 'Mjedisi' në Krujë, vihen në hetim 5 persona, administratorë të 5 guroreve

Rruga e Arbrit ishte e bllokuar, Policia: Kemi shtuar masat, duam të parandalojmë aksidentet

Qindra makina të bllokuara në të ftohtë, ç’po ndodh në Rrugën e Arbrit

Meta s'pritet si kryetar i 'Partisë së Lirisë' në Elbasan, demokratja: Ftojmë Presidentin e vendit

Magazina me dhjetëra bidona plastikë ne Kukes, mbaheshin lëndë radioaktive natyrore dhe kimike

Rrëmbyen dhe plagosën 39-vjeçarin, arrestohen 4 famijarët në Sarandë

Veshur me tuta, si u kap 'Kili' në vilën e Ramazan Rrajës, oficerët kërkojnë me detektorë në Nikël

Drejtonte pa leje drejtimi automjetin, me shpejtësi 216 km/h, vihet në pranga 18-vjeçari

Shi dhe erë e fortë, çfarë po ndodh në Fier, 'stuhia' mbërthen qytetin

Moti i keq përmbyt Lezhën, uji mbulon rrugët, qarkullimi i makinave thuajse i pamundur

Me çantën 'Gucci' në dorë, Elvis Roshi 'lufton' me erën e gazetarët...për pak i bie pemës

Arrestohen 3 hajdutët e bizneseve në Shijak, një tjetër shpallet në kërkim

Lezha e përmbytur, uji futet në hyrje pallatesh dhe oborret e shkollave

Rama nga Davos: Ju prezantoj me shqipet që mbrojnë Zvicrën

Operacioni “Wanted”/ Policia arreston 4 persona në Vlorë

Përroi bllokon makinën, banorët e zonës shpëtojnë familjen me 5 anëtarë në Lezhë

Braçe: Nëse dikush do të ndërtojë projekt në tokë të tjetër kujt, s’ka pse bëhet shteti pjesë fare

‘Shpërthen’ Shehi: Kamionët me drogë kalojnë nga Rapiskani, turp për qeverinë e para vitit 2013