LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Qëndroni vigjilent! Një Hënë e nervozuar rrezikon të të kthejë në rrugë të gabuara në punë, horoskopi ditor

Horoskopi 21 nentor 2023

21 Nëntor 2023, 07:49 Nga A.B

Qëndroni vigjilent! Një Hënë e nervozuar rrezikon të

Dashi

Në këtë ditë të martë jeta juaj e dashurisë do të fitojë vrull dhe do të ketë më shumë interesim nga ana juaj për të ruajtur harmoninë në çift. Beqarët do të kenë yjet në favorin e tyre dhe do të bëjnë përparim me njohjet e reja. Sot do të jetë e lehtë për të bërë progres, për të fituar dhe për të shënuar një ndryshim të madh në punë! Mundësi të reja vijnë së shpejti.

Demi

Do ta vini re që nga mëngjesi se kjo do të jetë një ditë jo e mirë, por nuk keni dëshirë as të mbylleni në shtëpi. Një fije nervoziteti do të përfshijë ata që janë në një lidhje. Beqarët do të kalojnë gjithë ditën mes angazhimeve, dhe do të jetë mirë të shmangin disponimet e këqija. Një Hënë e nervozuar rrezikon të të kthejë në rrugë të gabuara në punë, ku mbretërojnë komplikimet dhe intrigat. Qëndroni vigjilent.

Binjakët

Dashuria është protagonist i madh i ditës, i nxitur edhe nga Venusi gjëra të mira priten për të lindurit e kësaj shenje. Do përjetoni me partnerin/en momente të veçanta të intimitetit. Zemrat e vetmuara bëjnë mirë të marrin mirë veten nga zhgënjimet, pasi mundësitë e arta nuk do të mungojnë për ta! Qetësia dhe durimi sot ju ftojnë për të zgjidhur disa çështje të punës që nuk mund të presin më.

Gaforrja

Qëllimi i yjeve me partnerin/en, do të jetë një martesë e surprizave të mëdha dhe momenteve të dashurisë. Ju do të ndjeni harmoni në çift! Ardhja e flirteve të reja dhe aventura të mrekullueshme edhe për beqarët: ju do të dini se si t’i tërheqni të gjithë në anën tuaj! Priten ndryshime të favorshme në sferën profesionale. Aftësitë tuaja të jashtëzakonshme të bindjes do ju ndihmojë në biznesin tuaj.

Luani

Ditë e turbullt për shumë Luanë. Për disa prej jush do të ketë rrëshqitje të mëdha emocionale që do të çojnë në mbylljen e disa historive. Epo, nesër është një ditë tjetër! Nëse jeni të kujdesshëm për të mos marrë vendime të nxituara, ju mund të gjeni veten në tokë në një moment! Nëse jeni duke kaluar nëpër një fazë konfuze dhe të pafavorshme në punë, ndoshta është më mirë të mos merrni vendime të rëndësishme.

Virgjëresha

Hëna në Akrep ju fal buzëqeshje sot. Ju do të keni mundësi për të zgjidhur një çështje familjare që ju ka dhënë kohë të vështirë. Në frontin emocional, beqarët po përpiqen të mbajnë një stabilitet të caktuar dhe kjo ju siguron qetësi. Komunikimi, sot, është aleati yt i madh. Ju do të dini se si të zgjidhni mundësitë më të mira që do t’ju paraqiten.

Peshorja

Dita ideale për të marrë pjesë në jetën tuaj të dashurisë. Ata që janë në çift duhet të marrin parasysh gabimet e kaluara dhe të shmangin bërjen e të tjerave. Beqarët mund të planifikojnë një udhëtim jashtë qytetit, vetëm për të qenë me miqtë. Mërkuri ju ndihmon për të përfunduar një negociatë të favorshme, por gjithashtu për të vepruar mirë si një grup në punë.

Akrepi

Sot ju do të jeni të paparashikueshëm dhe befasoni partnerin/en tuaj me surpriza dhe dhurata. Çdo keqkuptim do të zhduket menjëherë dhe do të keni zgjidhjen e problemeve në dorë. Beqarët do të bëjnë mirë për të menaxhuar njohjet me më shumë qetësi, përndryshe nuk do të përfitoni ndonjë gjë. Mundësitë e mira për të fituar një bashkëpunim që ju intereson, edhe pse nuk është shumë e lehtë.

Shigjetari

Ditë e qetë dhe ndonjëherë pak e bezdisshme: kjo është mënyra e prezantimit të kësaj këtë të martë për ju të lindurit e Shigjetarit. Mos vazhdoni t’i bëni gjërat me forcë si të doni ju! Beqarët do të gjejnë ekuilibrin dhe qetësinë e brendshme dhe do të jenë mirë. Do të ketë pak sfida me të cilat ballafaqoheni sot në punë, prandaj është më mirë të përkushtoheni për konsolidimin e pozitës suaj.

Bricjapi

Yjet ju kanë servirur një ditë të mbushur me buzëqeshje dhe madje edhe të mbushur me pasion. Ju do të bëni gjithçka që ndjeni për partnerin/en për të cilin më në fund do të gjeni kohën e duhur për t’ja kushtuar. Beqarët do të duhet të kujdesen për disa çështje që në ditët e fundit kanë mbetur jashtë për shkak të angazhimeve të tjera. Kjo e martë është gjithashtu e favorshme për sektorin profesional, risi dhe mundësi të reja.

Ujori

Jeta personale sillet rreth gjysmës tuaj dhe ju jeni të vetëdijshëm për të. Jini të durueshëm nëse partneri/ja aktualisht ka shumë për të bërë, angazhimet nuk i japin kohë dhe afat. Ata që janë vetëm në këtë periudhë po kalojnë një moment të rëndësishëm që e bën kokën tuaj të rrotullohet pak. Përveç Jupiterit, sot edhe Hëna përpiqet të vendosë shkopinj në mes të rrotave tuaja në punë.

Peshqit

Këtë ditë pritet që ju të plotësoni të gjitha pritjet tuaja, duke filluar që nga ndjenjat. Në dashuri do të tejkaloni veten dhe do t’i pohoni partnerin/es tuaj çdo gjë që ndjeni. Beqarët do të duhet të kujdesen për disa miqësi, nëse ata nuk duan të rrezikojnë t’i humbasin ato. Në punën që mund të keni njohuri të shkëlqyera: ambicia jote do të jetë me të vërtetë e madhe dhe rezultatet nuk do të mungojnë.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!