LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Një fat i mirë do t'ju nxjerrë nga situatat e vështira sot! Dëgjoni intuitën tuaj, do vlerësoheni në punë. Horoskopi 31 mars 2023

Çfarë parashikojnë yjet për ju sot.

31 Mars 2023, 07:42 Nga DOSJA
Një fat i mirë do t'ju nxjerrë nga situatat e vështira
Horoskopi

Dashi

Ju do të fitoni favorin dhe respektin e të tjerëve në vendin e punës duke i dëgjuar ata dhe thjesht duke kuptuar nevojat dhe shqetësimet e tyre. Veshi juaj është më i rëndësishëm se goja juaj – prandaj kini kujdes se si i përdorni.

Demi

Ju mund të tundoheni të krijoni rregullat tuaja, sepse vërtet nuk jeni të kënaqur me ato para jush. Jini të kujdesshëm për ta bërë këtë pa kuptuar më parë implikimet e plota për ju dhe njerëzit përreth jush.

Binjakët

Veprimet tuaja mund të jenë të çrregullta dhe spontane sot, por gjithashtu me siguri do të jenë të fuqishme. Ju mund të drejtoheni nga një mendje e mprehtë intelektuale. Ndoshta është dikush pranë jush që ka dinakëri të madhe.

Gaforrja

Merrni pak kohë për të dalë nga rutina juaj normale dhe për të parë se çfarë po ndodh në botën përreth jush, Ju mund të jeni aq të përqendruar dhe aq të shtyrë drejt një qëllimi specifik sa të mos merrni parasysh pjesën tjetër të botës.

Luani

Vetëm për shkak se dikush dëshiron që ju të bëni diçka nuk do të thotë që ju duhet të detyroheni. Përkuluni për veten tuaj dhe jo për argëtimin e të tjerëve. Liria është një fjalë operative për ju, prandaj sigurohuni që ta ushtroni këtë të drejtë në çdo aspekt të jetës tuaj.

Virgjëresha

Ju mund të jeni duke vepruar në mënyrë të pandërgjegjshme. Papritmas ju jeni në gjysmë të rrugës së një detyre dhe pyesni veten se çfarë shpresonit vërtet të arrinit duke e filluar atë në radhë të parë. Jini më të vetëdijshëm për energjinë tuaj.

Peshorja

Mund të mbështeteni te fati juaj i mirë për t’ju nxjerrë nga situatat e vështira sot. Ka një energji të madhe pozitive në anën tuaj që mund të mos jeni në gjendje ta shihni tani. Besoni se çdo gjë që do të ndërmerrni do të funksionojë rastësisht për ju në planin afatgjatë.

Akrepi

Dita fillon me një notë të lartë, duke krijuar skenën për të zhvilluar gjëra të. Ju nuk keni nevojë të bëni asgjë të veçantë për të fituar miratimin nga të tjerët. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të jeni vetvetja. Kjo është gjithçka që çdokush mund të kërkojë, gjithsesi.

Shigjetari

Në punë jeni më të prirur ndaj aksidenteve se zakonisht, ndaj bëni kujdes. Sigurohuni që të keni në dorë një çantë të ndihmës së parë, ose të paktën të dini se ku është në rast se ju nevojitet gjatë një kohe emergjence.

Bricjapi

Do të kuptoni se çfarë duhet bërë mirë përpara se dikush t’ju thotë se çfarë duhet bërë. Dëgjoni intuitën tuaj. Mos prisni për udhëzime; thjesht vazhdo. Eprorët dhe bashkëpunëtorët do ta vlerësojnë kur të merrni iniciativën për projekte.

Ujori

Mos ofroni këshilla të pakërkuara. Njerëz të tjerë do të mendojnë se jeni të pasjellshëm dhe të pandjeshëm nëse thjesht dhe pa takt u tregoni se si duhet ta bëjnë punën e tyre, ose si mund ta bëjnë punën e tyre më mirë. Mbajini për vete këto komente.

Peshqit

Instinktet tuaja janë në shënjestër në lidhje me njerëzit përreth jush. Punoni me energjinë e ditës në vend që të punoni kundër saj. Mos i antagonizoni ata që tashmë janë poshtë teje. Aspekti financiar paraqitet në formë të mirë.

horoskopi 31 mars 2023

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 30 Mars 2023, 20:55 k.m.

Fejohet Lana Del Rey!

Lana Del Rey SHBA- Lana Del Rey, kantautorja e njohur, thuhet se është fejuar me muzikantin Evan Winicker. Çifti ka disa muaj që jan&...

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN