LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Koha e duhur për të bërë një zgjedhje karriere, shenja që do ketë takime interesante, horoskopi

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 19 tetor 2022.

19 Tetor 2022, 07:01 Nga A.B
Koha e duhur për të bërë një zgjedhje karriere, shenja
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Keni shumë plane dhe po aq pritshmëri, por tërhiqni pak frenat dhe kini ca durim, fati në dashuri është gati të vijë. Puna vazhdon në mënyrën më të mirë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Mos u ngatërroni në situata të pakëndshme, është koha të ruani qetësinë sidomos në dashuri. Edhe në punë shmangni diskutimet e panevojshme.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Është një periudhë pozitive për ju, gjithashtu përfitoni nga rasti për të nisur lidhje të reja në çift. Në punë, gjithçka po shkon mirë.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Yjet janë në anën tuaj, përfitoni nga ky moment me fat për të lënë më në fund problemet tuaja mënjanë dhe për të shijuar gëzimet e dashurisë. Për punën, kjo është koha për të bërë zgjedhje konkrete.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Mos humbisni kohë, nëse keni probleme me gjysmën tjetër, kjo është koha për t’u përballur me to. Mund të merrni oferta interesante për punë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Kjo periudhë është shumë interesante për historitë tuaja të dashurisë, në një kohë shumë të shkurtër mund të keni edhe përgjigjet që kërkoni.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Për ata që janë vetëm prej kohësh, mund të parashikohen takime interesante. Në aspektin e punës kjo është koha e duhur për të bërë një zgjedhje karriere.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Nuk është një ditë e lehtë për ju, kujdes, duhet të prisni edhe disa ditë para se të rikthehet qetësia në dashuri. Disa vështirësi edhe në vendin e punës. Duhet të ruani qetësinë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Marrëdhëniet që kanë lindur në këto ditë mund të jenë të duhurat, mos i nënvlerësoni. Në punë përpiquni të shmangni gjërat që nuk janë në rregull për t’u rikthyer në misionin tuaj për të jetuar në paqe jetën profesionale.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Mos u mundoni ta ktheni një marrëdhënie të rastësishme në diçka ndryshe, pranojeni ashtu siç është. Në punë pranoni ndihmën e atyre që ju rrethojnë, mund t’ju ndihmojë të zgjidhni një situatë problematike.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Mund të keni ndonjë situatë të pakëndshme edhe këtë të mërkurë për t’u marrë me gjysmën tjetër. Do të kërkohet vëmendje e veçantë. Nëse keni ndonjë çështje të vështirë për t’u marrë, bëjeni tani, mos humbni kohë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Përfitoni nga momenti dhe përballuni me një problem që ju shqetëson në familje. Ka perspektiva të mira në punë, hidhuni në aventura të reja.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Lapsusi me datën/ Rama njofton samitin e madh me komunitetin Europian

Lapsusi me datën/ Rama njofton samitin e madh me komunitetin Europian

“Keni fituar më shumë zgjedhje se unë”/ Cameron batuta me Ramën

"Emigracioni është problem," Cameron i prerë: Partneritet dhe në luftën kundër krimit të organizuar

Emigracioni/ Rama me Cameron: Operacionet do të vazhdojnë, gadishmëria jonë është maksimale

“Anglia më e pranishme në vendin tonë”, Rama: Projekt strategjik për hekurudhën Durrës-Prishtinë

Rama: Me Cameron kemi biseduar për marrëdhëniet bilaterale

Nis fuqishëm protesta para Bashkisë Tiranë, qytetarët hedhin molotov para godinës

Të pranishëm në protestë, akti fisnik i qytetarëve, u japin ujë efektivëve të policisë

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet