LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Kanye West dhe Irina Shayk shkëmbejnë një përqafim ‘të ngrohtë’ gjatë ‘Javës së Modës’ në Londër

Sipas një videoje të shpërndarë nga Vogue në Instagram të hënën, themeluesi i Yeezy, 45 vjeç, ishte duke përshëndetur disa modele në prapaskenë kur përqafoi Shayk, 36 vjeç.

27 Shtator 2022, 16:51 Nga e.k
Kanye West dhe Irina Shayk shkëmbejnë një përqafim
Kanye West dhe Irina Shayk

LONDËR-  Kanye West dhe ish-e dashura Irina Shayk shkëmbyen një përqafim në sfilatën e Burberry gjatë Javës së Modës në Londër, gati një vit pasi ata e thanë se u larguan.

Sipas një videoje të shpërndarë nga Vogue në Instagram të hënën, themeluesi i Yeezy, 45 vjeç, ishte duke përshëndetur disa modele në prapaskenë kur përqafoi Shayk, 36 vjeç.

“Të kuptova!” i tha ajo reperit duke qeshur përpara se ai të vazhdonte të fliste me Bella Hadid, Stella Maxwell, Erykah Badu dhe drejtorin kreativ Riccardo Tisci.


Shayk, i cili ishte i gjithi gati për të ecur në spektakël, veshi një fustan të zi, kadife, të hapur me doreza rrjetë. Përplasja e shkurtër ishte një nga herët e para që ish-çifti është parë së bashku që kur ata shkuan të ndara në korrik 2021. Thashethemet romantike filluan të vërtiteshin në qershor të atij viti kur dyshja u panë në Provence, Francë, duke festuar ditëlindjen e 44-të të West.

Megjithatë, dy muaj më vonë, gjërat u ndryshuan shpejt kur modelja e cila ndan një vajzë 5-vjeçare me Bradley Cooper vendosi që të dy do të ishin më mirë si miq.
“Ajo e pëlqen atë si mik, por nuk dëshiron një lidhje me të”, tha një burim për Page Six në atë kohë, duke shtuar se “ajo nuk dëshiron që shoqata me të cilën ata po takohen” të bëhet tituj.

Edhe pse Shayk preferon t’i mbajë marrëdhëniet e saj larg syrit të publikut, West ka përdorur rrjetet sociale për të folur për marrëdhënien e tij me ish-bashkëshorten e tij, Kim Kardashian, pas divorcit.
Në fillim të këtij muaji, reperi “Heartless” shkoi në mediat sociale për të thirrur ish-familjen e tij dhe për të shqyrtuar yllin e realitetit për prindërimin e saj.

Dizajneri i modës i cili themeloi Akademinë Donda pretendoi se ai nuk kishte asnjë fjalë në edukimin e katër fëmijëve të tij në mesazhet me tekst mes tij dhe Kardashian, të cilat ai i ndau në Instagram.

West më vonë zbuloi se ai dhe themeluesi i “Skims” janë në kushte më të mira dhe që atëherë ka kërkuar falje për shtimin e ndonjë “stresi” të panevojshëm ndaj yllit të realitetit.
“Kjo është nëna e fëmijëve të mi dhe kërkoj falje për çdo stres që kam shkaktuar, edhe në zhgënjimin tim, sepse Zoti më thërret të jem më i fortë,” tha ai duke reflektuar në tiradat e tij në mediat sociale teksa ishte në Good Morning America .

Ish-çifti ka fëmijët North, 9, Saint, 6, Chicago, 4, dhe Psalm, 3.

kanye west irina shayk

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 27 Shtator 2022, 09:55

ALBtelecom & ONE drejt bashkimit

Robert Budafoki TIRANË- Investitori hungarez, 4iG, synon t’i japë Shqipërisë një rëndësi strategjike dhe ta bë...

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN