LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Fokusohuni te realiteti jo te ëndërrat, partnerit kushtojuni pak më shumë vëmendje, horoskopi për sot

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 26 maj.

26 Maj 2023, 07:09 Nga I.A
Fokusohuni te realiteti jo te ëndërrat, partnerit kushtojuni pak
Horoskopi

Dashi
Kjo ditë ka të bëjë me emocione të mëdha, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Në dashuri, beqarët më në fund mund të takojnë shpirtin e tyre binjak. Për sa i përket punës, mendja juaj është diku tjetër dhe nuk dëshironi të angazhoheni. Por mos e lini të shkojë shumë.

Demi
Të premten në mëngjes është mjaft i përmbajtur por tashmë pasdite humori do të kthehet lart. Në punë gjithçka po shkon mirë edhe nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Binjakët
Ju keni jetuar një kohë të gjatë larg dashurisë por tashmë pasioni po i rikthehet protagonistit të jetës suaj. Në punë jeni të respektuar nga të gjithë. Në fakt, ju keni një zemër të madhe dhe gatshmëri për të ndihmuar ata që janë në vështirësi ose që janë më në nevojë.

Gaforrja
Është koha t'i kushtoni pak më shumë vëmendje partnerit tuaj dhe kjo fundjavë është koha e përkryer për ta bërë këtë. Jupiteri ndihmon në punë dhe prisni surpriza të këndshme nga java e ardhshme.

Luani
Të premten do jeni të mbushur me mendime këto ditët e fundit, duhet të përpiqeni të relaksoheni. Puna është kërkuese, por përpiquni t'i kushtoni pak kohë vetes.

Virgjëresha
Ndiqni instinktet tuaja në dashuri, sepse ata kanë gjithmonë të drejtë. Do të jeni në gjendje të arrini gjëra të mëdha dhe të tregoni se nga çfarë jeni krijuar. Në punë, arsyetimi që duhet zbatuar duhet të jetë i njëjtë. Ju nuk mund të arrini qëllime të rëndësishme pa përkushtimin dhe dëshirën për t'i arritur ato.

Peshorja
Kohët e fundit jeni paksa duke u menduar, por duhet të përpiqeni të sqaroni atë që keni në mendje. Në punë fillon një periudhë disi e komplikuar, por duhet të mbajmë këmbë. Ju do të jeni në gjendje ta kapërceni edhe këtë, por do të duhet përkushtim dhe vendosmëri.

Akrepi
Të premten, është koha për të jetuar në maksimum të tashmen dhe në punë mos lejoni që pak tension t'ju trembë. Dikush do të përpiqet të vendosë një çelës në punët tuaja.

Shigjetari
Favorizohen takime të reja që mund të kthehen në diçka më shumë. Ka mundësi të reja në punë. Ndoshta do të jetë mundësia e duhur për të nisur nga e para dhe për të nisur aventura të reja stimuluese. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme.

Bricjapi
Yjet nuk janë saktësisht në anën tuaj, por ju duhet të mbani të njëjtën gjë. Në nivelin e punës është më mirë se ai sentimental edhe nëse dëshironi diçka më shumë. Jeni i sigurt që personi pranë jush është i duhuri?

Ujori
Të premten duhet të ruani qetësinë në dashuri dhe të kuptoni se kush ju do vërtet. Kënaqësitë e mëdha vijnë në punë. Ndoshta ju mund të nënshkruani një kontratë ose të merrni një promovim, dhe më pas një rritje.

Peshqit
Ka ardhur koha të përballeni me realitetin dhe të lini të qetë ëndrrat. Në punë jeni shumë të zënë por është një gjë e mirë. Megjithatë, këto ditë mos e lini veten të shqetësoheni apo të nxitoni, rrezikoni të bëni gabime.

horoskopi ditor horoskopi

Sondazh

Poll

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

"O besprem"/ Lulzim Basha përballet me KRITIKUN, ish-kreu i PD e fton: Hajde se unë nuk shaj...

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje lokalizohet, kapet dhe vihet në pranga 23-vjeçari.

“E dashuroj, e dua shumë”/ E reja nga Korça ia shpreh NDJENJAT Edi Ramës në mes të turmës

Analiza e zgjedhjeve, Berisha: Faza tjetër do ketë seriozitetin më të madh, mblidhni çdo fakt

Berisha:U bë përpjekje antikushtetuese nga mafia shtetërore shqiptare e ndërkombëtare për të shuar..

Vokshi kallëzim penal në SPAK për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’

Lexon denoncimin, Berisha: Dan Hutra, vrasësi i grave ka mbledhur vota për Rakip Sulin.

Shkodër, sekuestrohet parcela me 1437 rrënjë kanabis, 2 në pranga dhe 2 në kërkim

Shpërthim tritoli në një fasoneri në zonën e Freskut, dëme të shumta materiale

Përmbytet Lezha për 5 minuta

'Acarohet' Felaj, gafa e drejtueses së Kuvendit: Vari lesht

Rikthimi i Bashës në krye të PD, Berisha: Vegël në duar të Ramës

Rama "falenderon" opozitën: Rezultati i zgjedhjeve është edhe vepra juaj Rama kundër maxhorancës….

Rama-Dash Sulës: Vdeksha unë për ty o jetimi im

Bardhi i drejtohet Ramës: Pushtetin ta dhanë Doshi e Dako të shpallur non grata, ti je llumi…

Sula: Çfarë kemi bërë të na rritet rroga? Turp më të madh ska

Tabaku: Punon shqiptari dhe pasurohet oligarku

Dibër/ Mbytet tragjikisht një 13 vjeçar në liqenin e fshatit Shumbat, banorët: Pamë çorapen dhe….

Lëvizja Bashkë i pret rrugen Ahmetajt ne protesten para Kuvendit

Rritja e pagave të deputetëve e ministrave,Qorri:Rroga e tyre 39 herë më e madhe se e pensionistit

Zgjedhjet vendore, Rama takim me Glover

'Zoti kryetar'/Basha i ndërhyn të riut: Të lutem, unë s'jam më kryetar, mu drejtoni Basha ose Lulzim

Përfundon mbledhja e PD-së/ Do e pranojë drejtimin e partisë? Tabaku: Të mos përsëriten gabimet...

Dështimi në 14 maj, deputeti Sula: E pafalshme! Po nuk u bashkuam jemi të marrë fund

PD pa kryetar, Xhaferaj dhe Korreshi me një mendim: Nuk duhet të kandidojë as Berisha dhe as Basha

Basha rikthehet në PD? Alibeaj: Çdo kush ka të drejtë të kandidojë

Berisha: Rama bleu votat, per te 'Fajin e ka Saliu'

Marrëveshja me Britaninë për të burgosurit, Manja jep detaje: Është 2-vjeçare, por mund të rinovohet

Momenti ku Habib Rexha është larguar me vrap pasi ekzekutoi me armë zjarri Arjan Gosën.

Korreshi: Ore a ju marrin këta të dysheqeve? Se iu hap barku atyre per ne.

Berisha: PD nuk do e mbronte votën me armë apo dhunë! Kjo ishte detyra jonë kryesore

Humbja më e thellë në histori ndaj Veliajt/ Këlliçi: Duhet të bashkohemi të gjithë faktorët

Braçe kritika për ligjin e qeverisë për rritjen e pagave. Shqetësuese paga titullarit dhe punonjësit

Deputetët replikojnë për pagat /Spaho: Mos u tallni me njerëzit, në Albcontrol trajtohen me xhakuzi

Rritja e pagave, Shehaj: Rrisim pagat për popullin, jo për vete. Turp. S'duhet të përjashtohemi

PËRGJAKET VENDI I SHENJTË! Dhunohet rojet e Kishës së Laçit, u përplasën me shitësit ambulantë

Kallzimet për 14 Majin, Flamur Noka thirret në SPAK

Rama falenderon dibranët me dajre

Rritja e pagave, Rama: Miratohet këtë të enjte. Në rrogën e Majit, merrni dhe shtesën e Prillit