LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Dashuria do jetë e paparashikueshme sot, fokusi do jetë te shtëpia dhe luksi, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 11 dhjetor 2022.

11 Dhjetor 2022, 06:56 Nga A.B

Dashuria do jetë e paparashikueshme sot, fokusi do jetë te

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Një plan romantik mund të ndryshojë në momentin e fundit jo prej aryseve që ju mendoni. Dashuria do jetë e paparashikueshme. Në vend që të planifikoni në avancë, rezervoni në minutën e fundit më mirë.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Fokusi juaj tani mund të jetë shtëpia dhe gjërat që mund të bëni për të përmirësuar luksin në të. Një qëndrim fleksibel do ju ndhmojë që të merreni me mirëmbajtjen, rinovimin ose me dekorimin siç e keni kërkuar.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Mund t’ju duhet të ndryshoni pritshmëritë tuaja në mënyrë që të organizoni planet tuaja personale dhe profesionale. Në qoftë se vendosni se në cilat gjëra do fokusoheni parimisht do qartësoni kaosin e krijuar.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Nje ndryshim ngjarjesh në shtëpi mundet që ju dhe partnerin tuaj t’ju sjellë në hamroni. Që të dy duket se do bëni një ndryshim radikal të situatës suaj të tanishmë në mënyrë që gjërat të qetësohen.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Mund të keni shumë ambicie në departamentin e karrieres por do i dukeni shumë i ftohtë partnerit. Ai ose ajo mund të ndjejë se po e shpenzoni të gjithë energjinë tuaj në qëlliemet tuaja profesionale dhe nuk po i lini hapesirë marrëdhënies suaj.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Në qoftë se keni qënë tepër bujar me një njeri të dashur ose me një familjar tuajin, ka ardhur koha që të tregoheni me pak, pasi bujarinë tuaj e kanë marrë për dobësi, dhe kanë ditur mjaft mirë ta shfrytëzojnë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Paratë duken se do shpenzohen shumë prej jush. Ndoshta një mik do ju kërkojë një hua. Në në qoftë se vendosni ta ndihmoni duhet të filloni ta mendoni që prej fillimit se ndoshta nuk do ju kthehet borxhi.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Përpara se te finalizoni një çështje parash, sigurohuni se i keni të gjitha faktet të qarta.. Një këshillë do ishte që duhet të merrni pak kohë për të marrë një vendim përfundimtar në lidhje me financat.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Mund t’ju vijë një mundësi profesionale Mund të keni nevojë për pak më shumë kohë ekstra në programin tuaj në mënyrë që të përfundoni në kohë detyrën e marrë përsiper.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Në qoftë se e keni humbur motivimin për punën, zmbrapsuni dhe gjeni energji. Motivimi do ju vijë nëpërmjet muzikes ose nëpërmjet aktiviteti që përfshin ujë si noti.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Programi juaj i punës mund të jetë duke ndryshuar në minuten e fundit. Në qoftë se keni një ëndërr për të punuar rreth vetes suaj për të krijuar biznesin tuaj, filloni të veproni.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Një zgjidhje në lidhje me një projekt dekorimi ose rinovimi duket se po vjen. Në qoftë se gjërat nuk duken ne vijë të drejtë, mund të vendosni në mënyrë impulsive që të ndryshoni një detaj kryesor.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve