Showbiz

Aksidentohet me ‘Range Rover’ Ermal Fejzullahu, këngëtari kishte edhe anëtarë të familjes në makinë kur i ra shtyllës

VIDEO
Ermal Fejzullahu është përfshirë ditën e sotme në një aksident automobilistik në Prishtinë. Këngëtari e ka pohuar aksidentin në profilin e tij të Instagramit aty ku tregon se ai dhe familjarët e tij janë shëndoshë e mirë.
Featured image of article: Aksidentohet me ‘Range Rover’ Ermal Fejzullahu, këngëtari kishte edhe anëtarë të familjes në makinë kur i ra shtyllës Ermal Fejzullahu
Përditësuar:

KOSOVE– Ditën e sotme këngëtari shqiptar Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident me makinë në Prishtinë.

Ishte ‘Prive’ ajo e cila ka bërë publike një foto nga vendngjarja aty ku shihet makina tip ‘Range Rover’ e përplasur me shtyllën e semaforit.

Aksident, Ermal Fejzullahu

Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory aty ku shihet se dhe gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Më tej ai ka falenderuar të gjithë personat që janë interesuar në lidhje me gjendjen e tij shëndetësore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Doja t’iu njoftoja se kam qenë pjesë e një aksidenti bashkë me disa anëtarë të familjes, të gjithë jemi shëndoshë e mirë dhe nuk është diçka për t’u bërë tragjike. Faleminderit që keni treguar shqetësim dhe kujdes shumë të veçantë“, shprehet Ermali.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment