Aktualitet

Protagonistë të videos seksuale, zyrtarja e Ministrisë së Brendshme e ambasadori i vendit mik

Kush po shantazhohet me një video seksi që nëse publikohet do sjellë skandal diplomatik dhe shkatërim të jetës private.
Featured image of article: Protagonistë të videos seksuale, zyrtarja e Ministrisë së Brendshme e ambasadori i vendit mik Foto ilustruese

TIRANË- Një video shumë e përfolur ditët e fundit, ku një ambasador i huaj kryen marëdhënie seksuale me një zyrtare të administratës shqiptare, po mbahet si mjet presioni dhe shantazhi nga disa persona që e zotërojnë në dorë këtë video.

Dosja.al ka arritur të mësojë se në fakt videoja, ka dalë për qarkullim mes shokësh, fillimisht në disa tavolina në hotel “Rogner” dhe “Sheraton”, ku më vonë ka rënë në dorë edhe të Shërbimit Informativ Shtetëror.

Kjo video ka si protagoniste një zyrtare të ministrisë së Brendshme dhe një ambasador të një vendi mik me Shqipërinë, të cilët janë në çaste intime me njëri-tjetrin. Përveç se një skandal diplomatik, publikimi i kësaj video në media, do të sillte shkatërimin e jetës private të dy protagonistëve të kësaj video.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po ashtu, mësohet se prej kohësh materiali filmik ndodhet edhe në dorë të Presidentit të Republikës së Shqipërisë Ilir Meta, ndërkohë që zyra e shtypit në Presidencë, mohon të ketë folur ose të ketë një video të tillë.

(Dosja.al)

2 Komente në “Protagonistë të videos seksuale, zyrtarja e Ministrisë së Brendshme e ambasadori i vendit mik

  1. Mund te jete ndonje nga ato sekretarucet.
    Nuk besoj qe ka pas post te larte

  2. Te shkarkohn te dy nga postet

    Zyrtare plehra

Shto Koment