LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“U bëra pak xheloze, e di si është ai”, reagon partnerja e Kledit të BBV

11 Nëntor 2021, 15:11 Nga DOSJA
“U bëra pak xheloze, e di si është ai”, reagon

TIRANË – Kledi Hysa, ish-futbollisti që  është pjesë e Big Brother Vip nuk flet shumë për jetën e tij personale por ka ndarë me banorët faktin që është në një lidhje dhe është i lumtur.

Paula, partnerja e Kledit është e huaj dhe ka edhe një fëmijë, dhe duket se mes tyre ka një marrëdhënie të shkëlqyer. Kledi duket shumë i sjellshëm dhe duket se herë pas herë ka afrimitet edhe me disa nga banoret e BBV. Pak ditë më parë ai masazhoi Einxhel Shkirën dhe Beniada Nishanin ndërkohë që vajzat ishin gjysmë të veshura.

Por si e ka pritur partnerja e tij këtë gjë? Paula, ka treguar se si e sheh sjelljen e tij në këtë reality shoë. Ajo ka thënë është e lumtur që ai është stabël dhe në gjendje të mire psikologjike. Ajo ka folur edhe për pjesën e masazhit dhe ka thënë se megjithëse është bërë pak xheloze ajo e di si është Kledi. Paula ka treguar gjithashtu se duyshja kanë 6 vite së bashku.

“’Big Brother’ është diçka e re, është një eksperiment i ri. Natyrisht që ai është larg nga familja, nga njerëzit e tij të dashur. Është një respekt i madh për mua që ka ecur aq mirë dhe ai është nga ana psiqike shumë mirë, shumë stabil, shumë i dashur. Si shoqe nuk e shikoj me kaq dëshirë të madhe (flet për masazhin që i bëri vajzave), por natyrisht ai është Kledi, është i dashur, më i dashur seç duhet, por nuk jam xheloze për këtë se e di se si është Kledi. Ne kemi gjashtë vite bashkë. Për mua është shumë korrekt që ai nuk flet shumë për jetën private aty. Është shumë korrekt nga ana e tij dhe absolutisht s’ka nevojë të flas më shumë”,- tha ajo.

Kështu e ka përfunduar ajo fjalën e daj duke thënë se për të ai është sjellë korrekt dhe i pëlqen që ai nuk flet shumë për jetën private brenda shtëpisë.

(m.k/dosja.al)

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

Showbiz Showbiz BBV beniada nishani Big brother vip einxhel shkira kledi hysa BBV beniada nishani Big brother vip einxhel shkira kledi hysa

Sondazh

Poll

Policia në aksion, arreston 9 shoferë, gjobit 341 të tjerë

Policia në aksion, arreston 9 shoferë, gjobit 341 të tjerë

'Jemi njerëz të mirë e besnik'/ Rama: Mund ta përdorni çmendurinë tonë për t'u marrë me të tjerët

Deri në 179 km/h, makina inteligjente kap mat shoferët në Bypass-in e Fierit, pezullohen 89 patenta

Rama: Dëgjojmë se Putin është shumë sëmurë, por as BE nuk është e shëndetshme

Rama në Austri: Keni qenë krah nesh, ndjej keqardhje për BE-në

Statusi kandidat për në BE, Rama: Ukraina mos të kenë iluzione, mori ilaç kundër depresionit

Rama: S'ka vend më të mirë se Austria për të marrë veten nga mbledhja depresive në Bruksel

Refuzon të largohet nga banesa, 50-vjeçari në Berat kërcënon të hidhet nga pallati

Rama takohet me shqiptaren në Austri, gruaja: Jam krenare që takova kryetarin

'Ulu', aksion policie në mes të natës në Astir, 2 persona shtrihen në tokë

'DRONI edukues'/ Policia rrugore me pajisje të re, monitoron çdo ndryshim drejtimi të parregullt

Aeroporti i Vlorës në zonë të mbrojtur, Tabaku: Shkatërron ekosistemin, projekt korruptiv

Protesta e Berishës, Jorida Tabaku konfirmon pjesëmarrjen: Jam në ballë të çdo opozite të qeverisë

Takoi Metën në Baku, Berisha: Sa të mbyllë Presidencën, bashkohemi kundër Ramës

7 korriku përsëritje e 8 janarit? Berisha" Skenar që nuk ndodh më, qëllimi është ngremë shqiptarët

Berisha shpjegon domethënien e datës së protestës: 3 shtata bashkë, rrisin shanset për sukses

Mbledhje në seli, Berisha: Janë të ftuar të gjithë, deputetët të shkëputen nga Alibasha

Sa do zgjasë protesta e 7 korrikut? Berisha: Deri në realizimin e qëllimit, pranoj të më udhëheqin

Berisha: Nuk pranojmë kurrë aleanca bilaterale në rajon, janë të rrezikshme

Përplasja Rama-Bullgari,Berisha: Turp, ordiner! Në emër të opozitës i kërkoj ndjesë popullit bullgar

'Rama bëri avokatin e Serbisë', Berisha:Nuk foli për Shqipërinë, në konferencë nuk u shfaq as Osmani

Berisha: Negociatat nuk u hapën për shkak të Bullgarisë por prej Ramës, shkoi si vasal i Vuçiç

PD kërkon heqjen e mandatit të Xhaçkës, Bushka: S'kemi pasur kohë të lexojmë shkresat

Nis me debate komisioni për mandatin e Xhaçkës, Alibeaj: Të vinte këtu të jepte shpjegime

Zjarr masiv në Lajthizë të Mirditës, në terren vetëm një zjarrfikës

Aeroporti i Vlorës, Tabaku: Po ndërtohet në një zonë që ishte e mbrojtur. Ministrja: E pavërtetë

Gazetarja përmend Vuçiç, presidenti serb:Jam i sigurtë që folët mirë për mua. Rama:Ç'dreqin do këtu?

Vuçiç e quajti Kosovë, Rama e korrigjon: Aleksandri tha "e ashtuquajtura Kosovë"

“BE na poshtëroi, prisnin konferencë nga liderët”, Rama: Janë të zgjuar

Videon e nxorri vetë, Rama: Ishte prerë keq, unë thashë se RMV do jetë edhe Shqipëria Lindore

VETO-ja e Bullgarisë, Rama me kritika: BE e paaftë të çlirojë dy pengje

Rama nga Brukseli: Urojmë që shekulli tjetër të na gjejë në BE

Rama-BE: Lëreni Serbinë të qetë, mos hapni konflikte të tjera

Rama flet për Kosovën në Bruksel: Është marrë peng, çmenduri, njerëzit nuk lëvizin dot lirshëm

Rama: Bullgaria po i jep fuqi Putin e agresionit rus, një turp

Korreshi ngre zërin: Në Lushnje vihet vetëm për të bërë foto me shalqi, mos u tallni

Bardhi publikon listën: 10 miq të Ramës përfituan 36 investime strategjike me vlerë 4.6 miliard euro

Balla: Berisha privatizoi pronat nga Viçidoli deri në Dhërmi, si ka mundësi je pronar

'Ish-grabitësi u kërkoi ndjesë pronarëve'/ Balla: Berisha është servil, ditën e lindjes e ndryshoi

Balla përplaset me Berishën në Kuvend: Ik o plaku Mere

'Na u bashkoni me 7 korrik'/ Berisha: Pronarët e pronave janë më të kërcënuar se kurrë

'Administrata ka njerëz të paaftë, skiftera'/ Braçe: Fermerëve u duhet bursa që të kenë besim

Tabakun e 'tradhëtojnë' takat, pengohet dhe gati rrëzohet në Kuvend

Akuzat e Shehajt,Xhaçka:Ju paguani për mandatin e deputetit, çojeni çështjen në Gjykatën Kushtetuese

Shehaj akuza Xhaçkës: Vini në politikë me xhepat bosh, dilni me resorte me 5 yje

Xhaçka: Bashkëshortin e kam bzinesmen të sukseshëm

Berisha: Gentian Sharra e banda e Elbasanit blenë vota për PS

Balla-Berishës: Je bashkëpunëtor i Millosheviçit ne mblidhemi më 7 korrik për Srebrenicën

Berisha:Kanë dalë gjërat lakuriq!Balla është xhandar i bandës së Elbasanit! Deputetët e duatrokadsin

“Garon me Tabakun”,Bardhi-Spiropalit:Kishim një madame me 5mln euro,tani u bënë dy me gjithë Xhaçkën